lilu1990• 13 октября 2024

Сюрприз, сюрприз. Все тільки починається

КНДР нарощує співпрацю з рф. Це вже не просто про передачу зброї – КНДР фактично передає свої війська рф

Хезболла атакувала Ізраїль дроном нового покоління, – місцеві ЗМІ.

Він прорвався повз систему сповіщення і вдарив по місцю збору військових. Станом на зараз відомо про 67 поранених, є важкі.

КНДР наказала готуватися до стрільби своїм артилерійським силам на кордоні з Південною Кореєю, – Yonhap.

Три підряд новини, дуже знакові

Але байден все одно не їде. І шо робити? В Ізраїлі, у нас, у корейців- всюди горить палає

Але тайфун в Америці важливіший, куди там
автор lilu1990 • 13 октября 2024
А хто навчив дрон нового покоління робити?

Випасники верблюдів чи може росіяни?

ViktoryjaG• 13 октября 2024
Как, Бидон же ломанул в Германию, как только наш уехал, читала в новостях.
Хитрый Лис• 13 октября 2024
Он президент Америки, конечно ему важнее тайфун и свои граждане
Шо за наезды, не пойму
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Все одно рамштайна не буде

Вже сказали
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Все одно рамштайна не буде

Вже сказали
Вас ця новина радує?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляХитрый Лис
Шо за наезды, не пойму
Бо це все відмовки. Байден їде в Німеччину. Вже тайфун не такий страшний. Хто б міг подумати
мари10• 13 октября 2024
Мы все умрем, ой ужас какой
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Вас ця новина радує?
Мене радує? До кінця року нам веселощів буде через край. Майже кожен тиждень. Схоже на те
Хитрый Лис• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Так видимо он хотел с нашим потужным солнцеликим встречаться))

автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляХитрый Лис
Отож
Ваша величність• 13 октября 2024
Автор, у чому суть питання?
Чи у вас немає питань, а ви просто тиражуєте безглузді теми під різними ніками?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Автор, у чому суть питання?
Суть питання у тому що в Ізраїлі все більше розгорається. З нами ніхто не хоче вже мурижитись і зустрічатись на рівні глав держав

Ще і Корея туди ж.
Кайдашева дочка• 13 октября 2024
Интересно ,а на нашей стороне кто то собирается воевать?Или США эту кашу завалило, а нам одним отдуваться?У нас нет столько людей что б воевать против раши и их союзников.Мы сами гребемся:(
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Ще і Корея туди ж.
Звідки така обізнаність? Ви наче у ВР не засідаєте
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А, то просто істерика
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
У сша вже може не стати на нас часу і зброї з тим Ізраїлем і можливо кореєю
Ishoy• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Ще і Корея туди ж.
Наша война заглохнет так же, как заглохла корона 24.02.22. Начнется мировой движ и сразу все проблемы исчезнут. Дороворятся с рашкостаном (конечно же на невыгодных нам условиях) и «заморозят» конфликт. Так мне кажется. Могу ошибаться
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ длямари10
Мы все умрем, ой ужас какой
Головне щоб не найближчим часом
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
Невигідно росії заморожуватись поки у неї є наступальний потенціал і не буде вона того робити якщо їй не дадуть що вона вимагає. Тим більше що у неї багато козирі на руках

frumoasa17• 13 октября 2024
Знакова і погана новина тілька одна. Це відправка військ.
Дрони, як і інша зброя постійно удосконалюються, що тут нового? Прогрес не стоїть на місці.
Пончик не вперше грає мускулами в 2022 чи в 2023 теж обіцяли війну між Кореями, теж було розгортання військ.
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
У США з самого початку не було якогось особливого бажання
Ochen_lubov• 13 октября 2024
По поводу конфликта на востоке. Помните слова Жириновского на эту тему? Он же назвал дату событий, сказав, что про Украину забудут вмиг.
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Що тут такого? Ситуація з Ізраїлем і Кореєю прямо впливає на нашу війну. Якщо ви не розумієте...
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Які конкретно козирі?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Отож
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Яку дату він назвав? 23 чи 24 рік?
Ochen_lubov• 13 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Яку дату він назвав? 23 чи 24 рік?
Посмотрите, будьте столь любезны. И будете знать.
Ishoy• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Так ей и дадут то, что она хочет (территории)
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Які конкретно козирі?
А хто нові дрони хезболі дав щоб по Ізраїлю бити? І пробити оборону? Чи випасники верблюдів самі докумекали? Чи може їх росіяни навчили прямоходінню?

Байден хоче замирення на ближньому востоку, а із замиренням можна іти тільки до путіна, щоб той повпливав. Як думаєте що путін вимагатиме у відповідь?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
Росії потрібні не землі, невже на третьому році війни це не зрозуміло? Росії як мінімум потрібен плацдарм