lilu1990• 13 октября 2024

Сюрприз, сюрприз. Все тільки починається

КНДР нарощує співпрацю з рф. Це вже не просто про передачу зброї – КНДР фактично передає свої війська рф

Хезболла атакувала Ізраїль дроном нового покоління, – місцеві ЗМІ.

Він прорвався повз систему сповіщення і вдарив по місцю збору військових. Станом на зараз відомо про 67 поранених, є важкі.

КНДР наказала готуватися до стрільби своїм артилерійським силам на кордоні з Південною Кореєю, – Yonhap.

Три підряд новини, дуже знакові

Але байден все одно не їде. І шо робити? В Ізраїлі, у нас, у корейців- всюди горить палає

Але тайфун в Америці важливіший, куди там
Еленнн• 13 октября 2024
Ответ дляХитрый Лис
Он президент Америки, конечно ему важнее тайфун и свои граждане
Шо за наезды, не пойму
таке відчуття, що ми його вибрали.., (та й інших також), і викатують притЕнзії до них.
нє, потрібно підтримувати власного виробника.

Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А хто нові дрони хезболі дав щоб по Ізраїлю бити? І пробити оборону? Чи випасники верблюдів самі докумекали? Чи може їх росіяни навчили прямоходінню?

Байден хоче замирення на ближньому востоку, а із замиренням можна іти тільки до путіна, щоб той повпливав. Як думаєте що путін вимагатиме у відповідь?
Не перебільшуйте.
путін собі ради не взмозі дати.
Ishoy• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Росії потрібні не землі, невже на третьому році війни це не зрозуміло? Росії як мінімум потрібен плацдарм
Я думаю что на 3-м году войны уже как раз и понятно, что ей нужны территории. Как минимум сухопутный коридор в Крым и как максимум- отобрать полностью у нас выход к морю
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Не перебільшуйте.
путін собі ради не взмозі дати.
frumoasa17• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Що тут такого? Ситуація з Ізраїлем і Кореєю прямо впливає на нашу війну. Якщо ви не розумієте...
КНДР відправляє війська до України, відправляє раші снаряди та ракети і готується воювати на півострові? Де логіка?
Ізраїль може, якщо так спалахне війна з Іраном, але той від хезів зараз, як від хворих відхрещується. Звісно якщо Ізраїль не поверне борг іранцям, а ті знову.
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А що не так? Зуби ламає щодня.
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
Я про те саме - плацдарм
frumoasa17• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Плацдарм до Лісабону?
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Как, Бидон же ломанул в Германию, как только наш уехал, читала в новостях.
не вигадуйте, в новинах пишуть, що можливо офіційний державний візит Байдена у Німеччину буде скорочений, це буде 1 день - 18 жовтня, але остаточно ще не вирішено

PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Интересно ,а на нашей стороне кто то собирается воевать?Или США эту кашу завалило, а нам одним отдуваться?У нас нет столько людей что б воевать против раши и их союзников.Мы сами гребемся:(
США На нас напало? или каким образом оно заварило кашу?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
І... просить кім чен ина пошуршати на кордоні з Кореєю шоб було з чим іти до сша і чим їх шантажувати.

Ось що значить вигідна переговорна позиція а не суджа і три кілометра курської області
Ishoy• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Я про те саме - плацдарм
Понятно, что никакие наши люди ей не нужны. Мы, к сожалению, для каждой из сторон просто расходный материал.
Mirona• 13 октября 2024
Боливар двоих не вынесет, Вы про это?
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Все одно рамштайна не буде

Вже сказали
сказали, що не буде до виборів у США
PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
Наша война заглохнет так же, как заглохла корона 24.02.22. Начнется мировой движ и сразу все проблемы исчезнут. Дороворятся с рашкостаном (конечно же на невыгодных нам условиях) и «заморозят» конфликт. Так мне кажется. Могу ошибаться
кто вам сказал что рашка хочет заморозки?
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Вас ця новина радує?
по-моєму вона перефарбувалася
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
сказали, що не буде до виборів у США
А якщо виграє трамп?
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Автор, у чому суть питання?
Чи у вас немає питань, а ви просто тиражуєте безглузді теми під різними ніками?
вона на роботі
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
йдіть на болота

Ishoy• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
А кто Вам сказал, что не хочет?
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
Тут матрьошки на чолі з автором самі з собою діалоги ведуть.
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
по-моєму вона перефарбувалася
Ochen_lubov• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А якщо виграє трамп?
Не якщо, а он и победит.
frumoasa17• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990

В такому випадку логіку бачу, війну не почнуть, але це буде як бонус, щоб можливо схилити США.
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Знакова і погана новина тілька одна. Це відправка військ.
Дрони, як і інша зброя постійно удосконалюються, що тут нового? Прогрес не стоїть на місці.
Пончик не вперше грає мускулами в 2022 чи в 2023 теж обіцяли війну між Кореями, теж було розгортання військ.
військ як раз там небагато, наче Південна Корея сказала декілька тисяч, але й ті, звісно, зайві(
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
А кто Вам сказал, что не хочет?
Це логіка війни. Я би на місці путіна прости Господи не заморожувалась маючи такі козирі на руках. Ніхто не мириться маючи перевагу майже в усьому
PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
А кто Вам сказал, что не хочет?
слова Путина мне говорят и Медведева, какая заморозка, мечтайте дальше
они влезли сюда не для того чтобы все заморозить, и наращивают и оборонку и армию
можно ваши наблюдения почему рашка готова на заморозку?
Клементина• 13 октября 2024
Звісно, що президенту США мають бути важливіше справи у США. Так і має бути.
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Яку дату він назвав? 23 чи 24 рік?
ой, я ще сьогодні прочитала, що лапті аладіна гадаю по священному писанію, типу війна закінчиться цього року
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Посмотрите, будьте столь любезны. И будете знать.
’Подождите 19 сентября! Все стихнет, все затихнет до марта 2024 года, когда будут снова обострения. Когда будут выборы президента’

Так собі пророк…