КНДР нарощує співпрацю з рф. Це вже не просто про передачу зброї – КНДР фактично передає свої війська рф
Хезболла атакувала Ізраїль дроном нового покоління, – місцеві ЗМІ.
Він прорвався повз систему сповіщення і вдарив по місцю збору військових. Станом на зараз відомо про 67 поранених, є важкі.
КНДР наказала готуватися до стрільби своїм артилерійським силам на кордоні з Південною Кореєю, – Yonhap.
Три підряд новини, дуже знакові
Але байден все одно не їде. І шо робити? В Ізраїлі, у нас, у корейців- всюди горить палає
Але тайфун в Америці важливіший, куди там
Три підряд новини, дуже знакові
Автор щодо Байдена
переживали
Джо Байден у ці хвилини проводить телефонну розмову із Володимиром Зеленським, і пізніше сьогодні оголосить про пакет військової допомоги для України.
У президентів не буде можливості зустрітися протягом поїздки Байдена до Європи, тож це одна з причин, чому Байден зателефонував Зеленському завчасно, повідомила щойно речниця Білого дому.
Вона також додала, що зустріч лідерів країн у форматі ’Рамштайн’, яку відклали через ураган ’Мілтон’, відбудеться наступного місяця.’’
але не думаю щось вирішиться важливе
переживали
але не думаю щось вирішиться важливе
Ответ дляLudaSHS
Автор щодо Байдена
переживали
але не думаю щось вирішиться важливе
переживали
але не думаю щось вирішиться важливе
Та ну. Телефонну розмову.
Ви розумієте чим особиста зустріч на рівні глав держав відрізняється від телефонної розмови?
Ответ дляlilu1990
❗️США виділяють пакет допомоги Україні на $425 млн, – Байден під час телефонної розмови з Зеленським.
ЦЕ потужно
Да надо больше, они ж цедят(
Шрайк пишет несмотря на суму- Патриот поставлен в списки, а его не было.
У вас же качели
Еще раз повторю от Дидо много не ждут,,: все уже
У вас же качели