lilu1990• 13 октября 2024

Сюрприз, сюрприз. Все тільки починається

КНДР нарощує співпрацю з рф. Це вже не просто про передачу зброї – КНДР фактично передає свої війська рф

Хезболла атакувала Ізраїль дроном нового покоління, – місцеві ЗМІ.

Він прорвався повз систему сповіщення і вдарив по місцю збору військових. Станом на зараз відомо про 67 поранених, є важкі.

КНДР наказала готуватися до стрільби своїм артилерійським силам на кордоні з Південною Кореєю, – Yonhap.

Три підряд новини, дуже знакові

Але байден все одно не їде. І шо робити? В Ізраїлі, у нас, у корейців- всюди горить палає

Але тайфун в Америці важливіший, куди там
PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
військ як раз там небагато, наче Південна Корея сказала декілька тисяч, але й ті, звісно, зайві(
это немного?

ksena555• 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Автор, у чому суть питання?
Чи у вас немає питань, а ви просто тиражуєте безглузді теми під різними ніками?
Удалено администрацией...
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
Так ей и дадут то, что она хочет (территории)
ви досі не зрозуміли, що їм потрібні не теріторії? точніше не тільки теріторії
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
слова Путина мне говорят и Медведева, какая заморозка, мечтайте дальше
они влезли сюда не для того чтобы все заморозить, и наращивают и оборонку и армию
можно ваши наблюдения почему рашка готова на заморозку?
путін пишеться з маленької літери. Не знали?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляMirona
Боливар двоих не вынесет, Вы про это?
Так
PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
да пофигу, по сути будет?
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Не перебільшуйте.
путін собі ради не взмозі дати.
собі ні, але гидить що по світу нажаль(
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А хто нові дрони хезболі дав щоб по Ізраїлю бити? І пробити оборону? Чи випасники верблюдів самі докумекали? Чи може їх росіяни навчили прямоходінню?

Байден хоче замирення на ближньому востоку, а із замиренням можна іти тільки до путіна, щоб той повпливав. Як думаєте що путін вимагатиме у відповідь?
А хіба Шахеди - то не іранські дрони? Іран не контактує з Хезболою?

З чого Ви взяли, що Путін має якийсь вплив на Іран?
Клементина• 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
Наша война заглохнет так же, как заглохла корона 24.02.22. Начнется мировой движ и сразу все проблемы исчезнут. Дороворятся с рашкостаном (конечно же на невыгодных нам условиях) и «заморозят» конфликт. Так мне кажется. Могу ошибаться
Чого війна заглохне, якщо у рашки все норм, поки що.
Бюджет на війну на наступний рік рекордний, з корейцями домовились.
Ну і чого б то пуйлу щось морозити?

diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
Я думаю что на 3-м году войны уже как раз и понятно, что ей нужны территории. Как минимум сухопутный коридор в Крым и как максимум- отобрать полностью у нас выход к морю
нічого Ви не зрозуміли, як максимум, їм потрібна тут друга Білорусь, в підсумку союзна держава й у 2030 році вибори хуйла на президента союзної держави
Ishoy• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Це логіка війни. Я би на місці путіна прости Господи не заморожувалась маючи такі козирі на руках. Ніхто не мириться маючи перевагу майже в усьому
Нету у войны никакой логики. У войны есть цели. Когда они достигаются- война заканчивается
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
да пофигу, по сути будет?
Ну раз ’пофігу’, то пишіть з маленької.
PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Ну раз ’пофігу’, то пишіть з маленької.
ок
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
кто вам сказал что рашка хочет заморозки?
західна преса мабуть, там цю тему активно качають, щоб наразі подивитися на реакцію обох сторін, нашу та рашки
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляNathalie27

Вони всі в одному клубі психопатів, обмінюються венеричними інфекціями та ідеями в сфері технологій. Ще один козир путіна - у Ірана раптом може з´явитися ядерка откуда нє ждалі. Чим не шантаж для сша?
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Воно вже ср.ться у памперс. Які там вибори у 2030?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Хоч ви мене і бісите але ви праві тут
Ochen_lubov• 13 октября 2024
Ответ дляNathalie27
’Подождите 19 сентября! Все стихнет, все затихнет до марта 2024 года, когда будут снова обострения. Когда будут выборы президента’

Так собі пророк…
Нет, не это. Вот это.
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А якщо виграє трамп?
повивчайте як і що діє в Америці, потім приходьте, якщо він виграє, рулити США він почне з кінця січня 2025 року й ми точно не будемо першим його питанням, яке він буде вирішувати

автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляIshoy
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Тут матрьошки на чолі з автором самі з собою діалоги ведуть.
вони не самі з собою, вони накидують, а потім з рашки приходять, скріни роблять та видають це за думку українців, хоча на порадниці ще той соціологічний зріз навіть без ботів
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Нет, не это. Вот это.
Ну зараз можна наклепать будь-яких мемів
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Не якщо, а он и победит.
це вам хто сказав?
автор lilu1990 • 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Так тим більше не буде рамштайну. До чого я власне й веду
Ochen_lubov• 13 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Тогда и зеленского с маленькой, и все фамилии, включая вашу. С каждой войной правописание меняется?
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
ой, я ще сьогодні прочитала, що лапті аладіна гадаю по священному писанію, типу війна закінчиться цього року
На таро гадати вже не модно😅
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
это немного?
дивлячись як рахувати, у окопи їх, звісно, навряд чи пошлють, але вони вивільнять 5000 голів тієї дурнуватої худоби, нашим хлопцям декілька днів доведеться утилізувати
Ваша величність• 13 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Матрьошка матрьошка вигляні в окошко
PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Из того что я прочитала их вроде где-то на границе держат собираются. Может в курс вкинут
diamond_shop• 13 октября 2024
Ответ дляksena555
Удалено администрацией...
та то робота, а не хвороба, їм же здається, за кожен комент платять, колись навіть таксу називали - 15 фублів, але ж інфляція, може підняли?