КНДР нарощує співпрацю з рф. Це вже не просто про передачу зброї – КНДР фактично передає свої війська рф
Хезболла атакувала Ізраїль дроном нового покоління, – місцеві ЗМІ.
Він прорвався повз систему сповіщення і вдарив по місцю збору військових. Станом на зараз відомо про 67 поранених, є важкі.
КНДР наказала готуватися до стрільби своїм артилерійським силам на кордоні з Південною Кореєю, – Yonhap.
Три підряд новини, дуже знакові
Але байден все одно не їде. І шо робити? В Ізраїлі, у нас, у корейців- всюди горить палає
Але тайфун в Америці важливіший, куди там
Три підряд новини, дуже знакові
Ochen_lubov• 13 октября в 22:43
Ответ дляВаша величність
Ну зараз можна наклепать будь-яких мемів
Можете найти эфир в сети по этим словам и убедиться. Тю..
diamond_shop• 13 октября в 22:43
Ответ дляВаша величність
путін пишеться з маленької літери. Не знали?
легко вирахувати кацапів, вони свої коменти скрінять та показують, прикиньте вона царя напише з маленької? а путін взагалі пишеться хуйло
diamond_shop• 13 октября в 22:44
Ответ дляNathalie27
А хіба Шахеди - то не іранські дрони? Іран не контактує з Хезболою?
З чого Ви взяли, що Путін має якийсь вплив на Іран?
ну й Ви туди ж) у слові хуйло 4 помилки) я ж знаю, що Ви наша людина!
frumoasa17• 13 октября в 22:44
Ответ дляlilu1990
Так тим більше не буде рамштайну. До чого я власне й веду
Це хіба вперше таке від штатів?
Пора звикнути, що вони вміють зливатися.
Ваша величність• 13 октября в 22:44
Ответ дляOchen_lubov
Я таку блєвоту не дивлюся
diamond_shop• 13 октября в 22:44
Ответ дляКлементина
Чого війна заглохне, якщо у рашки все норм, поки що.
Бюджет на війну на наступний рік рекордний, з корейцями домовились.
Ну і чого б то пуйлу щось морозити?
послухайте Арті Гріна, він дуже добре пояснює
Ochen_lubov• 13 октября в 22:45
Ответ дляВаша величність
Я таку блєвоту не дивлюся
Ясно. Марафон эдыной ваше все.
Клементина• 13 октября в 22:45
Ответ дляdiamond_shop
Я слухаю Портнікова. Він мені дуже логічний.
Nathalie27• 13 октября в 22:45
Ответ дляlilu1990
Вони всі в одному клубі психопатів, обмінюються венеричними інфекціями та ідеями в сфері технологій. Ще один козир путіна - у Ірана раптом може з´явитися ядерка откуда нє ждалі. Чим не шантаж для сша?
Я впевнена, що ядерка у Ірана вже є. Вони вже давно над цим працюють і без допомоги рашки
diamond_shop• 13 октября в 22:45
Ответ дляВаша величність
Воно вже ср.ться у памперс. Які там вибори у 2030?
у валізку) але ж мріяти може? оно ледь ходило у 2022-му, потім підлікували, там стільки грошей, що може купити будь-якого лікаря та лікарню, щоб на ноги встав
Ваша величність• 13 октября в 22:46
Ответ дляOchen_lubov
Ясно. Марафон эдыной ваше все.
Не те що ваші сукабєєви
diamond_shop• 13 октября в 22:46
Ответ дляlilu1990
Хоч ви мене і бісите але ви праві тут
я можу бісити будь-кого, бо я тут 15 років та реальна людина, а вас я добре пам’ятаю, коли прийшли сюди й я ще не визначился з вами, на чиєму боці граєте
Ответ дляNathalie27
Може якісь розробки й були але завжди краще коли воно летить не тобі на голову а по цілі - може рашики ї поможуть щось допрацювати або дадуть недостаючі компоненти
Ответ дляlilu1990
Суть питання у тому що в Ізраїлі все більше розгорається. З нами ніхто не хоче вже мурижитись і зустрічатись на рівні глав держав
Ще і Корея туди ж.
Так только встречался со всеми, с Байденом, Шольцем и т.д.
Сколько прошло?
Пара дней?
Конечно, катаклизмы в США для их президента важнее, этим прекрасно бы воспользовались республиканцы.
Сколько прошло?
Пара дней?
diamond_shop• 13 октября в 22:47
Ответ дляOchen_lubov
Тогда и зеленского с маленькой, и все фамилии, включая вашу. С каждой войной правописание меняется?
хуйло це не прізвище, це урод, який не має жити на землі, от і ви спалилися теж
коли (якщо) з моєї вини загине стільки людей, будете моє прізвище з маленької літери писати, правопис...
Nathalie27• 13 октября в 22:48
Ответ дляOchen_lubov
Нет, не это. Вот это.
«К 2024» в контексті переводиться і розуміється, як «до 2024»?
Ответ дляPinkMa
слова Путина мне говорят и Медведева, какая заморозка, мечтайте дальше
они влезли сюда не для того чтобы все заморозить, и наращивают и оборонку и армию
можно ваши наблюдения почему рашка готова на заморозку?
кроме прочего пу и ме&Ко, ясно дали понять что с Зе ни о чем нигде ни при каких обстоятельствах говорить не будут, тк он не легетимен в их юрид_понимании.
Так что все эти заморозки - художественный свист.
Aksinia 111• 13 октября в 22:49
Ответ дляХитрый Лис
Он президент Америки, конечно ему важнее тайфун и свои граждане
Шо за наезды, не пойму
Не скажите, на Израиль внимания хватает
’За вказівкою Байдена, США розмістить ППО THAAD разом з персоналом в Ізраїлі, - Пентагон
THAAD залежно від модифікації ракети, може знищувати цілі на відстані до 200 км, а також до 200 км за висотою перехоплення та швидкості близько 8 Махів’
Мгновенно находятся системы Пво ....
Клементина• 13 октября в 22:49
Ответ дляOchen_lubov
Нет, не это. Вот это.
Называется ’как натянуть сову на глобус’
Уже конец 24-го
Уже год как должны были забыть про Украину
Уже конец 24-го
Nathalie27• 13 октября в 22:50
Ответ дляdiamond_shop
То Т9 на айфоні( ніяк не навчиться, а виправити вже пізно
Ответ дляlilu1990
А хто нові дрони хезболі дав щоб по Ізраїлю бити? І пробити оборону? Чи випасники верблюдів самі докумекали? Чи може їх росіяни навчили прямоходінню?
Байден хоче замирення на ближньому востоку, а із замиренням можна іти тільки до путіна, щоб той повпливав. Як думаєте що путін вимагатиме у відповідь?
Думаю, що роль путіна в цій ситуації Ви перебільшуєте
Кайдашева дочка• 13 октября в 22:52
Ответ дляКлементина
Звісно, що президенту США мають бути важливіше справи у США. Так і має бути.
Тогда пусть отдадут нам ядерку и наши ракеты и пиздуют все на все 4 стороны решать свои проблемы в их стране!!!!
diamond_shop• 13 октября в 22:53
Ответ дляOchen_lubov
Ясно. Марафон эдыной ваше все.
кацапка, йди вже, ви ж такі однакові, що аж гидко, й не знаєте де прорахувалися
Ответ дляowl62
Буданов добрався до таурегів і навчив їх як помножити на нуль пригожинських берсерків
Потім якісь придурки звинуватили буданова в розтраті коштів, д-біли
Там іде своя війна, яка не доступна нашому взору
І на тому полі багато гравців
Ответ дляfrumoasa17
КНДР відправляє війська до України, відправляє раші снаряди та ракети і готується воювати на півострові? Де логіка?
Ізраїль може, якщо так спалахне війна з Іраном, але той від хезів зараз, як від хворих відхрещується. Звісно якщо Ізраїль не поверне борг іранцям, а ті знову.
Може корейці проходитимуть підготовку в реальних бойових умовах