Я-ваш шанс• 14 октября 2024

Ще одна тема про сорочку від Gant, щодо оригінальності

Чи може вона бути без петлі ззаду, ось такого плану як на фото, що додала.
Знайшла на одному сайті без петлі і не знаю, чи бувають і такі, може в старіших колекціях були. Хто знає, підкажіть, будь ласка
Живчик-счастливчик• 14 октября 2024
На счёт строчки не знаю, баба стремная на фото.
автор Я-ваш шанс • 14 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ніхто немає права судити зовнішність іншої людини. І ніяка вона не стрьомна, чого тільки вартують її красиві очі.
А також це жінка, а не баба. Це тільки москалі називають так зневажливо жінок.
PinkMa• 14 октября 2024
господи купили в секе и носите
автор Я-ваш шанс • 14 октября 2024
Ответ дляPinkMa
господи купили в секе и носите
Як шкода , що люди пишуть про все тільки не по темі
PinkMa• 14 октября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
так очевидно, только из секонда такие вопросы ’оригинал или нет’. купили бы на сайте тких вопросов бы не было. ну оригинал и дальше что? все поймут какая вы богатая?
автор Я-ваш шанс • 14 октября 2024
Ответ дляPinkMa
Ой, не виснажуйте мене своїм секондом.
Або по темі пишіть, чи є петля, або йдіть в іншу тему, наприклад, про секонд
PinkMa• 14 октября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ой, не виснажуйте мене своїм секондом.
так это ваш секонд, а не мой
автор Я-ваш шанс • 14 октября 2024
Ответ дляPinkMa
так это ваш секонд, а не мой
Безглузда розмова.
До речі, чули про такий сайт Модіво? Нещодавно я їм назад сумку відправила, бо я вважаю її підробкою, хоч як вони мене не запевняли.
Всі люди перевіряють, цікавляться, а не довіряють сайтам, тому не треба мене вчити. Припускаю, що вам напродавали з такою довірою. Не секонд, значить оригінал