Цікавий писочок• 14 октября 2024
Психолог против антидепрессантов
Девочки привет
Меня очень насторожил этот факт , может зря и это норм?
Вчера первая сессия с психологом была, мне ее рекомендовала подруга, у меня очень тяжелое паническое расстройство, с кучей психосоматики и прочего. Невролог выписала ад и сказала работать с психологом , а психолог в свою очередь говорит « ни в коем случае эти таблетки меняют ваше сознание «… я в растерянности
РокерША• 14 октября 2024
Ад - це дійсно не вітамінки. Якщо є можливість обійтися без них, то краще спробувати без них.
Глубоководная селедка• 14 октября 2024
Психолог с такими формулировками меня бы насторожил. Если, конечно, вам невролог не ЛСД выписала.
Цікавий писочок
• 14 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Психолог не спрашивала о конкретном лекарстве, сказала в общем что ад это вред
Пані з калабані• 14 октября 2024
На моєму досвіді адекватне призначення АД може зробити лише психіатр.
Приймаю вже майже рік, є суттєві позитивні зміни.
Після призначень невролога такого не було, психологів взагалі вважаю марною витратою коштів
Області пітьми• 14 октября 2024
если вы не тролите, тогда попросите дипломы об образовании и психотерапевтическом обучении, только психотерапевт имеет право работать с психическими расстройствами. Это может быть психотерапевт с немедицинским образованием.
Перловая Кашка• 14 октября 2024
Психолог - не врач, он не может ни назначать, ни отменять препараты.
Глубоководная селедка• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вообще, лучше с такими симптомами сначала к психиатру за назначением.
А психолога конкретно этого я бы не рассматривала. Грамотно подобраный АД - это помощник в союзе с терапией.
Цікавий писочок
• 14 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Я в Германии, здесь невролог и психиатр назначают одинаковые препараты, к психиатру конкретно очередь -год , мне назначили венлафаксин
Області пітьми• 14 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
психолог не займається терапією психічних розладів. Тому у випадку автора це дійсно недоречно.
Але ось так всіх психологів знецінювати - це вже щось про вас.
ЧупакабраЗеБест• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
ну вообще то да, там очень много ятрогенных побочных эффектов.
но никто, ни один врач не знает, что будет преобладать именно у вас: лечебные эффекты или вредоносные.
Глубоководная селедка• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А если поискать психотерапевта, вместо этого психолога?
Цікавий писочок
• 14 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
С ними еще сложнее(( искала онлайн наших в Украине но невролог сказала , что обязательно нужно в комплексе с ад так как я из дома не выхожу практически
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 октября 2024
психолог не имеет мед. образования. это не психиатр, кот. может выписывать препараты.
Пані з калабані• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А приймаю венфалаксин вже майже рік. Це дійсно допомагає мені жити життя. Гарний препарат
Глубоководная селедка• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ну я и имею ввиду в комплексе с ад. А в чем сложность найти в Украине онлайн?
Цікавий писочок
• 14 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
А я уже забыла как это нормальная жизнь, руки ноги отнимаются , голова постоянно кружится, не могу в магазин поехать задыхаюсь и паника вдруг в дом залезут маньяки с ножами а там муж не отобьется , это может кому то показаться смешным а я больше не могу
Пані з калабані• 14 октября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Про мне чи не про мене, така вже в мене думка.
Психічний розлад, коли поставлений спеціалістом, лікарем діагноз, лікується пігулками. Все інше людина може подолати сама. Але це тільки мій досвід. Коли мені було просто важко, а впоралася сама. Коли вже поставили діагноз і я зрозуміла, що сама не вилізу - тоді знадобилися препарати
Міряно-переміряно• 14 октября 2024
Ну вам сказали правду, всі антидиприсанти певною мірою впливають на здоров‘я, це відомі факти. Найкраще коли людина сама може впоратись, або з психологом… , але якщо вам їх виписав лікар , то він зважив ризики , тому і так…. Ми теж в Німеччині, моя подруга лікар зараз проходить практику у відділенні психосоматики, вибирає напрям за яким буде працювати, я її відмовляю там лишатись, а вона каже мені подобається там всі під препаратами такі милі, тихі і спокійні… це жарт., а насправді найкраще було б дійсно обійтись без препаратів, а лише з психологом . Бо у них у всіх є свої побічні єфекти.
Біток чи ефір?• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Тікайте від такого прохвесіАнала
Пані з калабані• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вам потрібен АД. Психолог тут ні до чого. Тільки на венфалаксин треба правильно заходити та правильно сходити, під прикриттям суміжних препаратів. Я дуже легко зайшла на нього під прикриттям, і легко зараз сходжу також під прикриттям. Проте якість життя змінилася повністю. Жалію що раніше не почала терапію, а довела себе до стану подібного вашому. Я не спала вночі, не доглядала за собою, не робила хатні справи, після роботи просто лягала і накивала голову ковдрою. Зараз все змінилося кардинально.
Біток чи ефір?• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
В такому стані вам психолог до сраки. Пийте АД і шукайте саме психотерапію. На АД вам розповіли як заходити?
Цікавий писочок
• 14 октября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Две недели пить 35 мг потом если все ок то брать 70 мг , никаких дополнительных лекарств не писали
Області пітьми• 14 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
на жаль, є разлади, які неможливо вилікувати тільки медикаментозно. ПТСР, розлади особистості неефективно лікувати тільки фармою.
Важкі депресії також лікуються тільки в поєднанні АД + психотерапія.
ОКР і інші тривожні розлади також більш єфективно лікувати АД в поєднанні з психотерапією.
А що стосується психологів - то вони дійсно для психічно здорових людей, які стикнулись зі стресом, з психологічними труднощами, з кризою. І ці проблеми можна героїчно долати самотужки, а можна звернутись за допомогою.
Ми ж і фарбувати волосся можемо самостійно, і спортом займатись по відео і тд. Але хтось ходить до перукаря і спортзал.
Біток чи ефір?• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Може сильно штормити вас. Пийте спочатку кілька днів четвертинку, потім половинку, потім 3/4, і тільки тоді цілу таблетку.
І АД треба пити принаймні рік після покращення вашого стану.
Пані з калабані• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Мені психіатр прописав так заходити. Тіждень на ніч я пила додатково Лірику. І протягом дня при виникненні тривожності, збудження або будь яких неприємних моментів одну таблетку гідазепама 0,02мг. Перший тиждень такі прийшлося брати гідазепам у другій половині дня, годин в 16-17.
Зараз я сходжу з АД. Знизила дозування з 75 мг на 37,5 мг. Перший тиждень також під прикриттям Лірики на ніч, бо були яскраві сновидіння. Зараз вже немає. Йде третій тиждень, скоро знижу дозування ще наполовину
Цікавий писочок
• 14 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
Я не смогу здесь купить ничего дополнительно без рецепта , но мне просто она выписала начать с половины дозы и через две недели полную пить дозу(
Пані з калабані• 14 октября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
В мене діагноз клінічна депресія. Я змогла полегшити стан без психотерапії, тому що мій стан абсолютно точно повязаний з війною. І психолог в моєму випадку абсолютно не допоможе, бо причина виникнення не усунена. Але я ж недарма написала, що це тільки мій досвід
Пані з калабані• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Тоді я на вашому місці пробувала поступово, а не з половинки. Бо може бути цікаво)) Спочатку 1/4, три дні- 1,/2, потім два тижніі ціла таблетка дози 35 мг. А потім вже заходить на 70 мг.
Чим більш плавний буде заход на АД тим краще для вашого самопочуття буде. Не поспішайте просто.
Прикриття від АД призначається лікарями для полегшення симптомів заходу на АД. Тому що можуть бути неприємні відчуття. В мене при спробі зайти на інший АД правда то давно було, було повне безсоння та суіцідальні думки - я не змогла пити та кинула. Але хочу вас запевнити - венфалаксин один з найлегших АД що стосується початку прийому. Не бійтеся, просто заходіть повільно і все буде обовязково добре
Кава з адреналіном• 14 октября 2024
Психолог не врач, и его мнение про препараты такое же важное как и школьного учителя. Искать психиатра-психотерапевта.