Летала_НаМетле• 14 октября 2024
Пенсія у зв´язку з втратою годувальника
Помер чоловік місяць назад, у нього нема стажу відповідно до віку, щоб оформити дітям пенсію. Чи можна відразу звертатися в УСЗН для того, щоб призначили соціальну допомогу замість пенсії чи попередньо все-таки від пенсійного має бути відмова?
Тектологиня 80lv• 14 октября 2024
Вам тут зараз нарозповідають.Це анонімний форум,ніхто не відповідає за свої слова.
Йдіть до відповідних органів і консультуйтеся.
ПриснитсяЖЕ• 14 октября 2024
Автор, я ходила в пенсійний відразу,там дали довідку і з цією довідкою вже оформлювала соціальну ’пенсію’.
Але це було 4 роки тому.
Вчителька з мікрорайону• 14 октября 2024
5 років тому в пенсійному сказали надати довідку про доходи, за 3 чи 5 років безперервного стажу, не пам´ятаю вже, щоб отримувати від пенсійного. Довелося розшукувати вже майже закриті фірми, то отримую мінімалку 2725грн. Але справді, краще в пенсійному запитати.
Радуга-дуга• 14 октября 2024
І в пенсійний треба, і окремо допомоги.
Точно не скажу, було давно.
Але у сестри помер чоловік у 25 років. Стаж був маленький.
То на доньку окремо треба було пенсію оформляти і окремо допомогу.
Точно не скажу, було давно.