Попельшка• Изменено 14 октября 2024
Потрібні відгуки тих, хто отримував вищу освіту з психології у цих вузах
Таврійський національний університет
Маріупольській державний університет
Торгівельно-економічний університет
Який краще обрати? Максимально планую застосовувати самоосвіту і різні курси також.
Можливо порадите якісь інші.
Хочу здобути другу вищу освіту з Психології за ваучером 45+
Також цікавить досвід отримання ваучера.
Буду дуже вдячна!
Маріупольській державний університет
Торгівельно-економічний університет
Можливо порадите якісь інші.
Буду дуже вдячна!
БезВзяток• 14 октября 2024
Так а регіон який і спеціалізація? За ваучером і в ПДПУ психологія (три спеціалізації)
Этожзвяздаяегообожаю• 14 октября 2024
Ответ для3@йk@
Шо за ваучер?
Отримувала освіту психолога в іншому вузі, ну таке собі.
Безкоштовна друга освіта для тих, хто на біржі праці стояв
БезВзяток• 14 октября 2024
Особисто мені подобається в ХНЕУ викладання (дистанційне) і дуже сучасно
Попельшка
• 14 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Практична психологія. Київ
Попельшка
• 14 октября 2024
Ответ для3@йk@
Шо за ваучер?
А в якому? Заочно? Що не сподобалось?
Попельшка
• 14 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Дуже цікаво! Ви давно вступили? Я в Києві. Можу лише дистанційно
3@йk@• 14 октября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Теж хочу) Але ще 45 немає, 43 мені.
В мене Харківський національний універ Каразіна. Тільки теорія, практичних знань не було майже. Зараз дочка подруги навчається в Київському межі на психології - подобається їй.
Я за фахом давно не працюю.
ОленаЖабаЗелена• 14 октября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
навпаки, НЕ стояв
допишу, ваучер один на сумму, в цьому році 30 280,00 грн...вартість навчання будь де більша, зазвичай
Попельшка
• 14 октября 2024
Ответ для3@йk@
Теж хочу) Але ще 45 немає, 43 мені.
Я за фахом давно не працюю.
В Київському якому саме
Ms. Любмая жена• 14 октября 2024
Яка у Вас ціль? Жоден з наведених не те. Якщо хочете стати профі в цій сфері, то ідіть з першого курсу. Якщо просто для себе то робіть як вам зручно.
3@йk@• 14 октября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Ви прикиньте, скільки це часу... 5 років навчання + після вузу без додаткових занять, тренінгів іншого різного - ти ніхто. Фін вклад, всі ці семінари не дешеві. Це 7-8 років навчання, а працювати коли? Нормально йти на 2 вищу. І на 1 курсах води повно, автору тільки профільні предмети потрібні.
Ms. Любмая жена• 14 октября 2024
Ответ для3@йk@
Коли через 3 роки ваш диплом перетвориться на тикву, будете думати інакше, як і тисячі інших, що поїхали з України і ці дипломи там ніщо. Але головне знання, якісні знання. 2а вища це лише спосіб заробітку для вищів.
Попельшка
• 15 октября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Маю ще педагогічну освіту. Психологічною хочу підсилити свою педагогічну .
Але так, ви праві, потрібні більш грунтовні знання. Сподіваюсь частково перекрити їх самоосвітою. Плюс курси ще паралельно.
Попельшка
• 15 октября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
А чому на тикву і саме через три роки?