Кайдашева дочка• 14 октября 2024

Це вже точно геноцид чи ще ні??? Скоро і дівчата повиїджають.

• ’Якщо війна триватиме ще 2-3 роки, зменшуватиметься призовний вік. Якщо триватиме 5 років, призиватимуть жінок’, - Портников
TATI-13f6• 14 октября 2024
Ну, оно к тому и идёт , если ниче не закончится раньше

МаМарго• 14 октября 2024
Та вистачає ще дядьків 30+. Поліція, чиновники, поліція охорони, мамині бубочки.
Leka_Leka• 14 октября 2024
Ответ дляМаМарго
та щас))) депутаты еще напишите)))

Нет. Богатым земли, бабло. Бедным- Родина.
anutaw• 14 октября 2024
автор,вы за границей уже чи ше дома? берите мешки денег и выезжайте!най щастить!хай Бог помогае.шо ж вы так мучаетесь три года да никак намучаться не можете
Стрекоза любви• 14 октября 2024
Міноборони каже, що більше ніж 4 млн чоловіків оновило дані. Депутат каже, що ще 6 не оновило. То з їх слів людей дуже багато.
anutaw• 14 октября 2024
пока рошенка стоит ,достраивается,развивается-все ок и у нас.не переживайте вы так)
Funny Cat• 14 октября 2024
Нет, это всё зрадонька и ИПСО.
Быть такого не может.
LudaSHS• 14 октября 2024
Зараз сказав? Є відео?
Бо як його - ’збереження української націі на території України’.
І його ж ’ до останнього бʼються тільки йолопи’
Він часто нагнітає про роки війни.
Але не заперечує що може бути замирення або фаза припинення вогню,
А так, вони всі - блогери, політологи, журналісти, субʼєктивні. Кожен зі своєї колокольні.
anutaw• 14 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
так и есть.миллионов 10 мужчин еще есть.плюс женщины-военные.

anutaw• 14 октября 2024
а портников це той що в пентагони сидить чи хто ?
bdgoli• 14 октября 2024
Ответ дляanutaw
Ого! Это слишком много. Бить - не перебить!
Манула• 14 октября 2024
Авторе, а де Ви цю цитату взяли? Слухаю Портнікова, але не чула у нього таке, це не його парафія якби.
А так, все може буте ...
автор Кайдашева дочка • 14 октября 2024
Ответ дляМанула
А так, все може буте ...
В ТГ це було
автор Кайдашева дочка • 14 октября 2024
Ответ дляМанула
А так, все може буте ...
LudaSHS• 14 октября 2024
Дивилася його і пана історика Грицака , великий дискус на Говорить Львів. Ну що ж
Там все про те що світ змінюється, і ми на початку
Грицак багато історичних паралелей провів. Згадали Чечню, згадали знекровлення і розділ Європи.
Потнікова теж треба вміти слухати, він коли нервовий збуджений, то нагоняє, але важливий підтекст. Куски викулубки тут не зрозумієш про що він.
Love_Love_Love_• 14 октября 2024
Не знаю чому так все смішно, мою знайому в якої три річна дитина і чоловік щойно після поранення вернувся з війни, відправляють на війну, вона військово зобов’язана, але тим не менше, прийдеться туди їхати
Polz• 14 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона військова чи цивільна?
MillenniumStory• 14 октября 2024
Интересно, а до этих министров и депутатов доходит, что если утилизуют мужчин и женщин, то ’нации’ уже не будет?
LudaSHS• 14 октября 2024
Ост вам кусок
Коротенько

https://www.facebook.com/share/r/DcxHUvXWgHfvaGV2/...

’ якщо у України не має можливостей , зброї, у партнерів не має бажання.. ( зброї надати чи ще чогось).., і повернути всі ті території, то на сьогодні треба думати як зберегти ту частину що під контролем України. Треба чесно признати’

’ політичний процес повернення територій довше силового, може його побачать наші внуки’

MillenniumStory• 14 октября 2024
Veronika83• 14 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ост вам кусок
Коротенько

Автор, война триватиме, пока не зачистят всех патриотов, а оставшиеся будут сами просить остановить ее на любых условиях
Contento• 14 октября 2024
Да и так порядка 8 миллионов выехали.
LudaSHS• 14 октября 2024
Ответ дляVeronika83
Якщо по Портнікову
То триватиме поки є ресурс у рф, поки їм не потрібна буде пауза, верніше, не ресурс, а поки вони не зрозуміють там чогось щодо планів ,
що все більше захопити не зможуть
Що тил не впале
Ін
Він вважає, що бажання українців ні до чого. А всі бажають миру.
Не ми ’ ведемо’ , так сказати
І навіть бажання Байдена і Трампа- мимо
Тобто це по портнікову.
Є інші думки
Інших, є припущення. Але як тема про дану особистість, то коротко так
ПекельнаКрасуня• 14 октября 2024
та уже пора призывать женщин.
спасти меня от этой работы. ейбо. не отпускают
Миззери• 14 октября 2024
А было на понятно разве ?людей пока не клонируют , где новых бойцов брать ? Будут и отменять брони и возраст снижать , не от кормушки же отказыватся и заканчивать переговорами ну в самом деле
Antiprom• 14 октября 2024
Народ який обрав в 2019 яНеЛоха заслуговує на таке ставлення..
Манула• 14 октября 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
та уже пора призывать женщин.
Так є дієвий вихід - пишіть заяву на звільнення
Миззери• 14 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
фото
Из категории если съесть все продукты из холодильника то придется пополнить его новыми
mymoly• 14 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
І чому ж?
Antoninaya1• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Зараз читала новину, що на сьогодні преза підтримують 60 відсотків серед опитаних. Ви й зараз вважаєте, що ті вибори були з вибором?