• ’Якщо війна триватиме ще 2-3 роки, зменшуватиметься призовний вік. Якщо триватиме 5 років, призиватимуть жінок’, - Портников
Ответ дляLizavel
Я давно писала, что голоса подделали,не может быть у нас столько людей,которые за з. голосовали
Я на выбораз в 19 году работала головой дільниці. Уверяю вас, выбрали. И многие люди , выходя, гоаорили, хоть бы все вернулось как было, задолбали уже мовой, вирой, ценами и политикой партии. Это я вам обобщенно написала ))
Ответ дляAntiprom
Як особо яка вивезла свого чоловіка під виглядом інваліда з України вона немає ніякого права обговорювати мобілізацію інших чоловіків. Що тут не зрозуміло?
Почему нет? Может, она хочет вернуться домой, длет, пока все утихнет. А никогда не утихнет, пока новых будут набирать в мясорубку.
SantaMonika• 14 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Цікаво, а сам Портиков піде?
А разве он не получил УБД до сих пор? У нас даже керівник ЦНАПа его получила, хотя, в нашем районе не было боевых действий
Ответ дляMegan_22
Ну так Зе не выполнил свои обещания, его «перекупили»
Ингеборга Д.• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Народ який обрав в 2019 яНеЛоха заслуговує на таке ставлення..
сьогодні прочитала, що за результатами опитування КМІС зараз довіряють Зе 59% виборців. тому згодна з вами повністю.
Ответ дляVeronika83
И у меня вопрос: как вы считаете, если б рашка захотела полностью уничтожить например энергетику, ей бы что-то могло помешать?
та, схоже, ми і так можемо сидіти взимку без ее. ...
’Україна не зможе імпортувати електрику з ЄС через порушення зі сторони Міненерго, — директор (Центру досліджень енергетики Харченко’
TATATA1973• 14 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Зараз читала новину, що на сьогодні преза підтримують 60 відсотків серед опитаних. Ви й зараз вважаєте, що ті вибори були з вибором?
А від кого новина?
Natal_ka91• 14 октября 2024
Ответ дляИнгеборга Д.
Ви в це вірите?
Ингеборга Д.• 14 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ви в це вірите?
не хочу вірити, але вже нічому не здивуюсь, якщо чесно.
Ответ дляЕлена1265
Вы же понимаете, что 73% голосовавших? А сколько там голосовало? Процентов 60%
Тогда, вполне вероятно, что из 60% 73% проголосовало за Зе
).
’Станом на вересень-жовтень 59% українців довіряють Зеленському, —інформація з опитування () КМІС.
Ну, якщо така кількість українців довіряє президенту, то час йому особисто закликати своїх прихильників мобілізуватися, сказавши, що це необхідно, і вирішити проблему нестачі людей у ЗСУ. Це найкраще покаже наскільки прихильники Зеленського справді довіряють йому та яка кількість з них послухає його. ’’
Veronika83• 14 октября 2024
Ответ дляЕленнн
Читала такое сегодня в тг:
На початку зими ’Укренерго’ може втратити сертифікацію, яка підтверджує спроможність оператора мереж працювати за європейськими стандартами. Про це Секретаріат Енергетичного Співтовариства листом повідомив український уряд.
Причина – відсутність повноцінного корпоративного управління в компанії (два незалежних члени Наглядової Ради ’Укренерго’ подали у відставку, заявивши про політичний тиск), а також надмірна концентрація контролю на державними енергетичними компаніями з боку міністерства енергетики, що суперечить європейським правилам і може призвести до позбавлення сертифікації. (ЕП)
Ответ дляЕленнн
).
Не смешите. Я знаю, как эта статистика пишется
tanysha777• 14 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Цікаво, а сам Портиков піде?
Так таких же не беруть в армію
Sova splushka• 14 октября 2024
Ответ дляИнгеборга Д.
Вже мінус 14% безголових, хоч щось добре.
Якщо темпи збережуться, то всі порозумнішають приблизно за наступні 10 років.
Ой, боюся, в України запасу міцності не вистачить на такий строк.
Мелитрисса• 15 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Интересно, а до этих министров и депутатов доходит, что если утилизуют мужчин и женщин, то ’нации’ уже не будет?
Конечно, они с 2022 рассказывают, что трудовых мигрантов завезут, какая им разница кто на них будет работать.