Кайдашева дочка• 14 октября 2024

Це вже точно геноцид чи ще ні??? Скоро і дівчата повиїджають.

• ’Якщо війна триватиме ще 2-3 роки, зменшуватиметься призовний вік. Якщо триватиме 5 років, призиватимуть жінок’, - Портников
Megan_22• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Я ж говорю порядність вона є або її немає..не буває середини..але такі як ви які вивезли муженьків не мають права заікатися про мобілізацію інших
Так она не гонит чужих мужчин на мобилизацию

anutaw• 14 октября 2024
Ответ дляlilu1990
ой кого вы поддерживаете.чужими рукам жар загребает.сдала киевские квартиры в три дорога переселенцам.не продала в ’ненавистной ужасной’Украине,а СДАЛА ЗА БАБКИ и сидит в польшах,втюхивая тут как все плохо.
anutaw• 14 октября 2024
Ответ дляMegan_22
зато путька ваш гонит 18ти летних детей срочников в украинский мясокомбинат аж бегом насильно.матеря поседели
Megan_22• 14 октября 2024
Ответ дляLizavel
Я давно писала, что голоса подделали,не может быть у нас столько людей,которые за з. голосовали
Я на выбораз в 19 году работала головой дільниці. Уверяю вас, выбрали. И многие люди , выходя, гоаорили, хоть бы все вернулось как было, задолбали уже мовой, вирой, ценами и политикой партии. Это я вам обобщенно написала ))
Natal_ka91• 14 октября 2024
Цікаво, а сам Портиков піде?
Наталка -русалка• 14 октября 2024
Виїжайте
Annalise• 14 октября 2024
Ответ дляБлискавка
А, женщин не уничтожат за 2 дня?
Женщины сдадутся сразу и на этом в а закончится)
Annalise• 14 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Значит пойду воевать, это лучше чем быть червем в рабстве у кацапов . А геноцид это кацапы нам устроили
Вот это феерично-короткий срок жизни аккаунта))
Megan_22• 14 октября 2024
Ответ дляanutaw
Что нам до путьки? Главное, чтобы свои власти народ не гнали на смерть, а выпустили, включая мужчин. Вот это забота будет, я понимаю

Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляMegan_22
Як особо яка вивезла свого чоловіка під виглядом інваліда з України вона немає ніякого права обговорювати мобілізацію інших чоловіків. Що тут не зрозуміло?
LudaSHS• 14 октября 2024
Ответ дляtrickywicky
Його перекупила ОПшка) все просто
Він їх критикує
Пост 37 відео, теж
Megan_22• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Почему нет? Может, она хочет вернуться домой, длет, пока все утихнет. А никогда не утихнет, пока новых будут набирать в мясорубку.
Megan_22• 14 октября 2024
Длет - ждет
SantaMonika• 14 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Цікаво, а сам Портиков піде?
А разве он не получил УБД до сих пор? У нас даже керівник ЦНАПа его получила, хотя, в нашем районе не было боевых действий
Annalise• 14 октября 2024
Ответ дляVeronika83
С чего вы взяли? Не все патриоты хотят умереть, как бы странно это не звучало
А чего они хотят? Против преступлений власти они не выступают, на фронт идти не хотят - попирает, пусть сосед Микола
Так не бывает
Annalise• 14 октября 2024
Ответ дляMegan_22
Ну так Зе не выполнил свои обещания, его «перекупили»
Ингеборга Д.• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Народ який обрав в 2019 яНеЛоха заслуговує на таке ставлення..
сьогодні прочитала, що за результатами опитування КМІС зараз довіряють Зе 59% виборців. тому згодна з вами повністю.
iryna _b• 14 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Та вистачає ще дядьків 30+. Поліція, чиновники, поліція охорони, мамині бубочки.
Вони потрібні, щоб тих самих жінок силою тягти в тцк.
Еленнн• 14 октября 2024
Ответ дляVeronika83
И у меня вопрос: как вы считаете, если б рашка захотела полностью уничтожить например энергетику, ей бы что-то могло помешать?
та, схоже, ми і так можемо сидіти взимку без ее. ...

’Україна не зможе імпортувати електрику з ЄС через порушення зі сторони Міненерго, — директор (Центру досліджень енергетики Харченко’

TATATA1973• 14 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Зараз читала новину, що на сьогодні преза підтримують 60 відсотків серед опитаних. Ви й зараз вважаєте, що ті вибори були з вибором?
А від кого новина?
Natal_ka91• 14 октября 2024
Ответ дляИнгеборга Д.
Ви в це вірите?
Ингеборга Д.• 14 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ви в це вірите?
не хочу вірити, але вже нічому не здивуюсь, якщо чесно.
Еленнн• 14 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Вы же понимаете, что 73% голосовавших? А сколько там голосовало? Процентов 60%
Тогда, вполне вероятно, что из 60% 73% проголосовало за Зе
).

’Станом на вересень-жовтень 59% українців довіряють Зеленському, —інформація з опитування (https://kyiv24.news/news/skilky-ukrayincziv-doviry...) КМІС.
Ну, якщо така кількість українців довіряє президенту, то час йому особисто закликати своїх прихильників мобілізуватися, сказавши, що це необхідно, і вирішити проблему нестачі людей у ЗСУ. Це найкраще покаже наскільки прихильники Зеленського справді довіряють йому та яка кількість з них послухає його. ’’
Veronika83• 14 октября 2024
Ответ дляЕленнн

Читала такое сегодня в тг:
На початку зими ’Укренерго’ може втратити сертифікацію, яка підтверджує спроможність оператора мереж працювати за європейськими стандартами. Про це Секретаріат Енергетичного Співтовариства листом повідомив український уряд.

Причина – відсутність повноцінного корпоративного управління в компанії (два незалежних члени Наглядової Ради ’Укренерго’ подали у відставку, заявивши про політичний тиск), а також надмірна концентрація контролю на державними енергетичними компаніями з боку міністерства енергетики, що суперечить європейським правилам і може призвести до позбавлення сертифікації. (ЕП)
Елена1265• 14 октября 2024
Ответ дляЕленнн
).

Не смешите. Я знаю, как эта статистика пишется
tanysha777• 14 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Цікаво, а сам Портиков піде?
Так таких же не беруть в армію
Sova splushka• 14 октября 2024
Ответ дляИнгеборга Д.
Вже мінус 14% безголових, хоч щось добре.

Якщо темпи збережуться, то всі порозумнішають приблизно за наступні 10 років.
Ой, боюся, в України запасу міцності не вистачить на такий строк.
lilu502• 14 октября 2024
Ответ дляanutaw
пока рошенка стоит ,достраивается,развивается-все ок и у нас.не переживайте вы так)
Ну це вже навіть не смішно. Дуже серйозне вже навіть не сезонне загострення
Megan_22• 14 октября 2024
Ответ дляAnnalise
Это да , предал голосовавших за него
Мелитрисса• 15 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Интересно, а до этих министров и депутатов доходит, что если утилизуют мужчин и женщин, то ’нации’ уже не будет?
Конечно, они с 2022 рассказывают, что трудовых мигрантов завезут, какая им разница кто на них будет работать.