Кайдашева дочка• 14 октября 2024

Це вже точно геноцид чи ще ні??? Скоро і дівчата повиїджають.

• ’Якщо війна триватиме ще 2-3 роки, зменшуватиметься призовний вік. Якщо триватиме 5 років, призиватимуть жінок’, - Портников
Olenka_bum• 14 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Та вистачає ще дядьків 30+. Поліція, чиновники, поліція охорони, мамині бубочки.
Вы же понимаете почему полиция, проф. военные сидят в тылу? Или ещё нет?

Veronika83• 14 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Якщо по Портнікову
То триватиме поки є ресурс у рф, поки їм не потрібна буде пауза, верніше, не ресурс, а поки вони не зрозуміють там чогось щодо планів ,
що все більше захопити не зможуть
Що тил не впале
Ін
Він вважає, що бажання українців ні до чого. А всі бажають миру.
Не ми ’ ведемо’ , так сказати
І навіть бажання Байдена і Трампа- мимо
Тобто це по портнікову.
Є інші думки
Інших, є припущення. Але як тема про дану особистість, то коротко так
Ми вже маємо непрофесійну вертикаль влади. При памяти остались некоторые управленцы на местах, но их усиленно выдавливают. Война проиграна в 2019, а сейчас идет спектакль, задача которого убрать всех, кто может возмущаться, а остальных запугать так, чтобы все равно стало под каким флагом жить
ПекельнаКрасуня• 14 октября 2024
Ответ дляМанула
Так є дієвий вихід - пишіть заяву на звільнення
было бы все так просто...
Блискавка• 14 октября 2024
А, его когда призовут? Не сказал?
Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Зараз читала новину, що на сьогодні преза підтримують 60 відсотків серед опитаних. Ви й зараз вважаєте, що ті вибори були з вибором?
Якщо громадяни дружать з головою будь які вибори є вибором. Ви обрали, крім того що непрофесійного політика, так, мягко скажем людину, зі слабкими розумовими здібностями і поганими людськими якостями.. тому насолоджуйтесь результатом вибору 2019 року
Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляБлискавка
А, его когда призовут? Не сказал?
Цому 57 років, для чого його призивати щоб знищили його фізично в перші два дні?
LudaSHS• 14 октября 2024
Ответ дляVeronika83
Він чітко висловився що з цими не профі прийдеться йти зараз, бо так люди вирішили в 2019.

Ось вам його коменти
З того великого круглого столу гірко, але так і є.
Раджу подивитись
https://www.facebook.com/share/r/bt1RkcFixw6zk43n/...

Також що для нього виграш і програш рф.
Тобто завжди краще дивитися першоджерело.
Блискавка• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
А, женщин не уничтожат за 2 дня?
Маринамарусечка• 14 октября 2024
Значит пойду воевать, это лучше чем быть червем в рабстве у кацапов . А геноцид это кацапы нам устроили

frumoasa17• 14 октября 2024
Ну, тут ж хі-ха. Воюємо і все добре, позитивно, а так, ви праві.
Молодь з країни треба вивозити.
Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляБлискавка
А, женщин не уничтожат за 2 дня?
І жінок, і 55+ та і не підготовленних 18-ти річок так знищать швидко
Питання інше ЧОМУ вам хочеться щоб його призвали?
Миззери• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Ну и чем он лучше других 50 летних которых призывают ?
Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Та да краще бути рабом боневтіка, і слухати кожен вечір його вільний народе, вільної країни
Selena-8b15• 14 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
вы уже в окопе?
нинель 1919• 14 октября 2024
Ответ дляVeronika83
Автор, война триватиме, пока не зачистят всех патриотов, а оставшиеся будут сами просить остановить ее на любых условиях
даже если оставшиеся упадут на колени на майдане и будут просить .то зе и партнерам пофиг .как хозяева скажут так и будет
Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляМиззери
Як вам в польші? А вашому чоловіку як? І Знаєте треба виїхавшим мати трохи порядності і не лізти в обговорення питання яке їх не стосується
Маринамарусечка• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
А кто у него раб ?? Вы ставите на одни весы кто нас бомбами утюжит 3 ий год и его ??
Маринамарусечка• 14 октября 2024
Ответ дляSelena-8b15
вы уже в окопе?
Меня ещё не призвали
Antoninaya1• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
’Ви обрали’, як пафосно звучить, а по факту типова маніпуляція зі спробою перекласти відповідальність на народ. Я не граю в ці ігри з далеких 2000, оскільки двічі була секретарем на виборчий дільниці і знаю, як виглядає процес зсередини.

Маринамарусечка• 14 октября 2024
Ответ длянинель 1919
А вы перед кем будете падать на колени ? Перед Путиным и русским фашистами ??
Veronika83• 14 октября 2024
Ответ дляLudaSHS

Ось вам його коменти
Раджу подивитись

Також що для нього виграш і програш рф.
Не обязательно смотреть ваши джерела, чтобы понимать, что вещи, которые делает власть, нельзя оправдать войной. Это логично, только если нужно запугать население и уничтожить экономику (когда жрать нечего то не до протестов)
нинель 1919• 14 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
не нужно меня провоцировать .чтобы потом банить. не дождетесь
Selena-8b15• 14 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Меня ещё не призвали
добровольцы нужны
Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Чоловіки яких кожен день ловлять
LudaSHS• 14 октября 2024
Ответ дляVeronika83
Там не про це
Маринамарусечка• 14 октября 2024
Ответ длянинель 1919
Чем я вас провоцирую. Нормальный вопрос . Откуда по Украине и украинцам ракеты летат и кто нас убивает ??
Маринамарусечка• 14 октября 2024
Ответ дляSelena-8b15
добровольцы нужны
Я не Амазонка
Selena-8b15• 14 октября 2024
Ответ дляМаринамарусечка
Я не Амазонка
так станьте ею, покажите пример!
Миззери• 14 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Вот у вас еще не спросила где мне участвовать в обсуждении
Мой муж не призывной по закону а этот вещатель призывной так же как и остальные мужчины 50+ лет но при этом неприкасаемый
Antiprom• 14 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
У таких як ви куча відмазок.. якби так легко було намалювати результати на Виборах ніхто не влаштовував передвиборчі гонки та ін