Несу добро людям• 14 октября 2024

Матрас матролюкс

Хто розбирається в матрацах. Хочу купити фірму матролюкс. Але дивлюсь чи моніку чи камелія з кокосом. Який краще. На моніці лежала, сподобалось. Камелія немає в магазині, щоб полежати. Але він дешевший. Може хто працює з ними і знає.
Результат:
вже голосів: 8
5 (62.5%) Результат
2 (25%) Ніякий
1 (12.5%) Моніка
0 (0%) Камелія
Тумба-юмба• 14 октября 2024
Має значення наповнення а не назва
Має бути на пружинах жозткий войлок, якщо кокос то 2см, або ватін, а креще з одного боку кокос а з іншого ватін
І з верха поролон/латекс 2см щоб мякше було....все інше то понти щоб мозги запудрити
автор Несу добро людям • 14 октября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Має значення наповнення а не назва
Дякую
МаТраСы• 16 октября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Має значення наповнення а не назва
Ватін ніколи не замінить кокос
МаТраСы• 16 октября 2024
Камелія фігня. Моніка зачот
Тумба-юмба• 16 октября 2024
Ответ дляМаТраСы
Ватін ніколи не замінить кокос
Ви про що?
Це два апсолютно різні матеріали з різними властивостями!
То що ватін дешевий то незначить що він поганий для матраса...але ви як я розумію ви в наповненнях далекі, ви знаєте тільки латекс і кокос
МаТраСы• 17 октября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ви про що?
Я знаю разів та в 40 більше ноунеймів під анонімами. Які на 90% являються ніким, бо клонів наплодили.ми самі збирали собі не один. Дуже дякую, що розказали, що ватін і кокос мають різні властивості.ви були почуті. Нам дуже важлива ваша думка
автор Несу добро людям • 17 октября 2024
Ответ дляМаТраСы
Камелія фігня. Моніка зачот
Дякую. За овили моніку
Тумба-юмба• 17 октября 2024
Ответ дляМаТраСы
Шо нонейм...хто шо клонів...ви про шо????
Так чим ватін поганий????