Грабля• Изменено 15 октября 2024
Автошкола (вопрос)
Сдала теорию, накатала практику, готова сдать экзамен практический.
Какие мои действия, как у вас поэтапно происходило?
Должна ли автошкола дать какой-то сертификат, что я наездила энное количество часов?
Как и когда договорится проехать маршрут на машине МРЕО в день экзамена или накануне. Надо договариваться там по месту с инструктором?
Если экзамен на определённое время, надо наверно зарегистрироваться с документами у администрации?
Спасибо за ответы!
Повелитель бітка• 15 октября 2024
Я два роки тому здавала. То просто з інструктором катались по різних екзаменаційних маршрутах міста. І в день екзамену також домовилась з інструктором проїхати по основному екзаменаційному маршруту. Їздила не на машині мрео, але знаю що можна домовитись і здавати на тій машині, на якій ти вчилась. Але треба домовлятись заздалегідь.
Як воно зараз - не знаю.
Мішечок щастя• 15 октября 2024
Автошкола подає доки, що ви можете складати практику. Маршрути екзаменаційні катаєте зі своїм інструктором перед іспитом
Щебетушка• 15 октября 2024
Ваша автошкола має вас внести в базу МВС (свідоцтво про те, що ви відкатали 40 годин). Зазвичай це в електронному вигляді, тому краще уточнити це в атошколі. Спитайте чи внесені ви в базу.
Практичний іспит можете здавати на авто Сервісного центру або на авто навчального закладу. Тут буде різниця в ціні, бо за аренду авто СЦ не потрібно додатково платити. Оплачуєте лише іспит 420 грн +комісія (наче так). Якщо авто навчального закладу - домовлятись требе заздалегідь про час і день. Плюс ще до 420 грн ви оплатите аренду цього авто (приблизно 600-1000 грн залежно від міста та автошколи). Ну і з автошколою можете додатково вчити маршрути, любий каприз за ваші гроші.
Для іспиту ви берете талон на сайті СЦ або в самомоу СЦ в терміналі. Приходити краще хвилин на 15 раніше до призначеного часу.