Чудовий каламбур• 15 октября в 16:07
Як виживати на зп 20 000?
Все дорожчає, все хочется
Сосиска_Втесте• 15 октября в 16:07
Молча. Как выживают люди на зарплату 10? Не нойте, а ищите работу
Психологічка• 15 октября в 16:07
Как-то.
Вы же прекрасно знаете, что половина страны так живёт и это реально.
Обожаю такие темы...
Ворую вкусняшки• 15 октября в 16:09
Ответ дляПсихологічка
Как-то.
Обожаю такие темы...
Думаю, больше половины.
Даже в Киеве большая часть так живет.
Чумацький Шлях• 15 октября в 16:11
Согласна, а если ещё и вдвоем с ребенком , оплачивая съем квартиры, тк ВПО... а вот государство считает, что при такой зарплате нам с ребенком выплаты впо не положены , мы уже достаточно встали на ноги и должно на все хватать.
Чудовий каламбур
• 15 октября в 16:13
Ответ дляЧумацький Шлях
А я про що, зовсім печалька...
Викупана• 15 октября в 16:17
На самом деле ’выжить’ на зп 20000 не проблема.
Проблема нормально жить. Но ваша тема не об этом
СкокоМнеДадите• 15 октября в 16:17
Більше заробляти, других варіантів немає. А базові потреби на цю сумму закрити можна
TANYA 0 0 0 0• 15 октября в 16:19
Зараз мене закидають папками, але треба змінювати свої звички, свої смаки, робити якісь домашні заготовки ( зараз більшість напишуть, що я таке не їм, але якщо дійсно голодний, то будеш їсти), купувати все тільки саме необхідне. Шукати додатковий заробіток. Одяг з секонду, а не бренди.
Яйцеголовая• 15 октября в 16:22
Я щоб менше витрачати, не заходжу в новуси, сільпо, а тільки в маленький магазинчик біля дому, так вдається менше витрачати, тому що в цих сільпо скільки спокус і цінии...аааа
Столічна штучка• 15 октября в 16:26
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Автор хочет ни в чем себе не отказывать...)))
TANYA 0 0 0 0• 15 октября в 16:29
Ответ дляСтолічна штучка
Всі хочуть, хто не хоче? І я не говорю щоб гарно жити, а хотя б не задумуватись що може не вистачити до кінця місяця . Але тільки що залишається робити в теперішній час?
Пишу каліграфічно• 15 октября в 16:30
живем вдвоем на 20,еще и кредит платим,еще и ремонт как то умудрились сделать в комнате и мебель купить,но во всем себе отказываем,очень тяжело.
ОливьЕЖечка• 15 октября в 16:30
А навіщо виживати? якщо можна заробити більше й жити в своє задоволення?)))
Які там у вас відмазки?
TANYA 0 0 0 0• 15 октября в 16:32
Ответ дляОливьЕЖечка
Які там у вас відмазки?
Будь ласка розкажіть секрет успіху як.
Хтомолодець? Я!• 15 октября в 16:33
Ответ дляЛипка-прилипка
Як вижити на 4 тисячі зі зйомом?
Вас в рабстві тримають?
Чудовий каламбур
• 15 октября в 16:33
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Будь ласка розкажіть секрет успіху як.
купити марафончик
TANYA 0 0 0 0• 15 октября в 16:39
Ответ дляЧудовий каламбур
купити марафончик
Можна ще подробнвше? А то я щось секрет успіху не розумію
Стопясят раз обсуждала• 15 октября в 16:40
16 000 своє житло, Київ обл, одна з малою дитиною. На базові потреби вистачає.
ОливьЕЖечка• 15 октября в 16:41
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Будь ласка розкажіть секрет успіху як.
Якщо треба пояснювати - то пояснювати не треба
Стопясят раз обсуждала• 15 октября в 16:42
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Секонд дорожче чим hm той же) Їсти заготовки, в мене печія і зразу шлунок болить. Я веган давно, тому дешевше без консервації. На аптеці зєкономлю точно.
Луноходик_Ик• 15 октября в 16:43
Вижити якраз можна, але у вас питання саме як жити, а не виживати...
Моя мама і її покоління могли б дати багато лайфхаків по виживанню в 90их - це був справді талант вміти дешево купити, зробити їстівні ’котлети’ з вівсяних пластівців або цибулі, ’пельмені’ з картоплею (начинка як на деруни), перешити одяг, змальовувати помаду до останньої крихти і діставати її залишки кінчиком сірника. Це був справді безцінний їх досвід, але звичайно, що повторювати його мені теж зовсім не хочеться. Бо вже звикли до принципів раціонального харчування, доступності одягу/косметики/ліків і загалом комфортного життя.