Просто красавица• 15 октября 2024

Живу як самітник все життя

Починаючи з підліткового віку, коли у людей були компанії та кохання. Я просиділа вдома. В університеті не було теж особливо компаній. Я була дуже сором`язлива і з чоловіками не спілкувалася, бо вважала себе не красивою. Зараз хотілося б мати якесь коло спілкування та стосунки, але не знаю як знайти його.
Пошаманю• 15 октября 2024
Найпростіше
На фітнес якийсь піти може там будуть дівки норм для спілкування

БезПаспортаНеПродаю• 15 октября 2024
Вы работаете? Хобби какое-то? Собаку заведите- собачники очень коммуникабельные люди. В спортзал пойдите
Коханозадовільна• 15 октября 2024
Прочитала як смітник))))
Любви вам!• 15 октября 2024
Я такая же. Это как вредная привычка - оставаться в одиночесиве. Я заметила, что сама непроизвольно ищу одиночествр, вместо общения с другими людьми, а потом от этого страдаю.
Бюст Березуцкого• 15 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Прочитала як смітник))))
Я теж. А потім вже стало не цікаво 😄
Братья Капли• 15 октября 2024
Я така ж. Але в школі не було друзів, але були у дворі та музикалці. Розважалась з друзями лише у вузі та кілька років після, але сексу не було, я не хотіла, не було добрих підходящих хлопців. Потім шлюб де роками спілкувалась лише з чоловіком та його ріднею. Після розлучення живу усамітненно, відносин не шукаю і не потребую. Я одиначка за складом.
Братья Капли• 15 октября 2024
Багатьом людям цього не зрозуміти, але такі люди як я, мають свій великий внутрішній світ, комфортний замкнений всесвіт. Їм ніколи не буває скушно одним.
БезПаспортаНеПродаю• 15 октября 2024
Ответ дляБратья Капли
Почему не понять? Я вас понимаю. И не взирая на широкий круг общения, людей не люблю, не стремлюсь к ним, подруг имею пару, с которыми на кофе выйти или потрындеть, обе мои кумы. Мне тоже не скучно одной
Dany Kor• 15 октября 2024
а я не могу насладиться одиночеством... живу одна, кайфую, мне никто не нужен, на работе тошнит от сотрудников,

Dany Kor• 15 октября 2024
одиночество - это роскошь
Леди_Мэри• 15 октября 2024
Собаку завести - слушна порада. Моя подруга вважала нормальним, що її коло спілкування обмежується тільки мною. За рік іі коло спілкування дуже роширилося.

Фітнес/танці. Не знаю звідки ві і чи є у вас щось подібне. Я свого часу ходила на танці для дорослих. Там була категоря +/- 30. На одних танцях не знайшла нікого, а на інших познайомилася з дівчиною. Три роки спілкувалися, покі танцювали. Я пішла с танців і спілкування спало. Але це були три насичені роки.

Далі дивіться по своїм хобі та інтересам. В моєму райцентрі, моя однокурсниця веде якісь там групи, аля-психологічні. Туди приходять дівчата та жінки і теж знаходять з ким потім попити каву після занять.

Зараз відроджуються бібліотеки, і дуже багато цікавих заходів проводиться в біліотеці, куди залучаються дорослі. Можете поцікавитися.

Це, що згалада. А там може, ви й самі придумаєте, куди піти для спілкування.
Вишиванка• 15 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Прочитала як смітник))))
Я повернулся до назви теми тільки після вашого коммента, бо думала що саме так і називається. Тепер лише бачу що там сАмітник
Смайликівна• 15 октября 2024
Напишіть шукаю подругу потрапите на такі сайти, я колись так познайомилась з дівчиною дружили гуляли
Гадаю_По_шнуркам• 15 октября 2024
Мужчину ищите, по всем правилам и рекомендациям, привести себя в порядок и нести пургу с улыбкой до ушей
Полуничка• 15 октября 2024
’в люди’ виходьте. Ходіть на группові, фітнес, мова, йога и тд...Звикнете до спілкування