Повелитель бітка• 16 октября 2024

Хто в Польщі? Це правда про патрулі проти іноземців?

Типу створені патрулі із чоловіків, які ходять громлять хостели та приміщення, де живуть іноземці, застосовують фізичну силу і їхній девіз - Польща для поляків. Зараз в телеграмі прочитала що ці групи мужчинчиків уже планують закупляти зброю. Я не вірила в це все, але уже є багато відео і їхніх груп в соцмережах і багато інфо в інтернеті.
Смайликівна• 16 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ні, не кажу це. Я мала на увазі чому наша сторона ніяк не реагує на численні приниження. З їхньою сторони не буде скоріш за все реакції адекватної
Бо Україна зацікавлена, щоб наші повернулися додому.
Смайликівна• 16 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
из этого торчат русские уши по-моему
Не факт. Поляки дійсно надто радикальні. Їх не треба довго на таке вмовляти. Я кажу про більшість, а не про всіх.
Несу пургу• 16 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ну так, всі брешуть і роблять фейкові відео.
Так ви нам жодного не показали, а кажете що їх безліч бачили. Дайте хоч одне посилання на ці численні відео
Гола з конопель• 16 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Не знаю хто вони, але судячи з інформації, їхня кількість і підтримка збільшується. І дивлячись на численні напади на наших в їхній країні, то це вже не смішно. Чому немає ніякої реакції зі сторони нашої країни?
А ничего что это статья...нет конечно
Гола з конопель• 16 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Где вы видели ’численні напади на наших’?
Я тут живу 8 лет. Ничего не слышала.

Покажите новости.
Одна полька высказалась на дочку, полька уже без работы....
Смайликівна• 16 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Объясните - как вы можете что то знать, если люди которые живут в Польше о таком не знают?
’Безлич’ для вас это сколько за неделю прошедшую к примеру?
За сентябрь месяц сколько вы насчитали?
Я зараз живу в Празі, працюю в логістичній фірмі. За останній рік з Польщі до нас на роботу приїхало 3 чоловіків (водії). Просять допомогти їм зробити будь-яку чеську посвідку, аби не бути в Польщі. Так і казали, що їх там б´ють та принижують місцеві. Також маю родичку, яка давно працює біля Познані. Нещодавно мені розповідала про напади на наших. Сказала, що найбільше таке коїться у Вроцлаві, зафіксовані неодноразові напади, в тч на жінок.
Гола з конопель• 16 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так автор утверждает что нападения на ’иностранцев’. Те всех - и индусов, которых тут стало много, и немцев, которых тут всегда много и англичан.
Не только ж украинцы иностранцы.
Украинцев больше всего с войной Варшава и пригород перешли на укрмову, уже 2 кинотеатра показывают фильм на укр .языке и это не украинское кино , а американськое
Гола з конопель• 16 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Тим паче, якраз у доньки коло спілкування - іноземці з різних країн і ні в кого проблем не було
Так вони не в хостелі живуть
Невгамовна Бу• 16 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Так вони не в хостелі живуть
Коли їдуть в інше місто, то якраз і живуть в хостелах
Гола з конопель• 16 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Беднота...жаль
Сіґеле-міґеле• 16 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Я как раз во вроцлаве. Ничего такого не слышала.
Сіґеле-міґеле• 16 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Я знаю.
Во вроцлаве уже третий год показывают фильмы и мультфильмы с укр.дубляжом.
Смайликівна• 16 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це дуже добре. Ясно, що цю тему можуть роздувати та маніпулювати. Але щодо поляків, то є в них агресивно налаштовані да нас. Сподіваюсь, ви чули про випадок, як мало не зарізали нашого підлітка в Кракові? Покалічили хлопця.
автор Повелитель бітка • 16 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Иии? За это в Польше наказывают уголовно. Еще вопросы будут?
Почитайте. Здивуєтесь
Забула що?• 16 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Хворих скрізь вистачає.
Так, створюють патрулі. Але мета патрулів у дотриманні порядку. Багато нелегальних мігрантів, вони дебоширять.
От проти цього патрулі.
Але іноді перегинають дуже.
Сіґеле-міґеле• 16 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Почитайте. Здивуєтесь
Автор, не тужтесь. Вброс не зашёл.

Вы его начали с брехни и ее быстро раскусили.
Забула що?• 16 октября 2024
Я переписувалася з організаторами патрулів. Дуже адекватні хлопці.
А хворі... Ну, хворих скрізь вистачає, Польщі країна бідна.
Невгамовна Бу• 16 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Беднота...жаль
Студенти
Гірчинка• 16 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
То есть вы не из Польши рассказываете нам в Польше, что тут у нас происходит?)
Гірчинка• 16 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Может потому что наших в Вроцлаве будет скоро больше, чем поляков? Вы понимаете статистику? Чем больше наших,тем больше они будут мелькать в статистике)
Гірчинка• 16 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
А сколько случаев за это время произошло с польскими подростками?
Kidstaff Bot• 16 октября 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
avicber• 16 октября 2024
Поляки проти емігрантів зі сходу.
Не чула щоб вони це якось українців торкнулося. Звичайно, всюди є «особо Одаренные», які люблять посилати Українців додому, але то дурні неосвічені люди. Нормальні люди ставляться добре до українців і розуміють який внесок в економіку вони роблять
woman Warrior• 16 октября 2024
о как.У ТЦК появился конкурент, ой, да что это я - всего то расширяют сеть.
По теме, не слышала и не видела о таком.
woman Warrior• 16 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
о как.А Украина-это по вашему кто?
Даю подсказку-народ.
народу нужно?
Даю подсказку-только слугам народа.И их цепным псам.
woman Warrior• 16 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
точечно может быть.
Но, уесли сами украинцы агрессивно насторены друг против друга, то что пенять на других.
Sandr1n• 16 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
А яку реакцію чекаєте, ультиматум, ноту протесту? Ще з Польщею ми не воювали. Щодо відео, покажіть хоч шось, здається крім Вас ніхто не бачив. В мене підписка на групи 2х польських міст, жодних претензій до поляків. В супермаркетах ще досі стоять ящики для гуманітарки українцям, діють гуманітарні центри.