Наша взяла• 16 октября 2024

Alterra школа онлайн, старші класи

Дівчата, дайте відгук на альтерру, саме онлайн ( з уроками і вчителем). У дітей є хоч трохи знань?
Взяла пробний оптіму , але бачу, зо дистанційка не піде, треба саме онлайн…
Гл. Амурная• 16 октября 2024
А чего дистанционка не пошла? Как в Оптиме уроки устроены?
Мир Мир Мир!• 16 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
сидишь читаешь новую тему, потом примитивный тест, который можно гуглить, для немотивированного ребенка - рай для списывания
bespe4na_mavpa• 16 октября 2024
Порекомендую school to go, знаний не меньше, чем в альтерре, а цена в 2р ниже
автор Наша взяла • 16 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Дистанційка для вмотивованих або тих, кого батьки мають змогу контролювати. Та й спілкування в он-лайні все ж присутнє, і пояснити є кому, на відміну від дистанційки
автор Наша взяла • 16 октября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Дякую, гляну. Але в цілому ок? Треба вже визначатися, я боюся зробити «хід не туди».
Мусик Пусик• 16 октября 2024
Дочка вот только закончила 11 класс в альтерре скул. Экстернат. Все супер, наоборот у нее было много времени на подготовку к НМТ.
автор Miafka • 16 октября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Дякую за відгук!
Anna_UA_• 17 октября 2024
Згодна, що коли тільки дистанційне навчання, то без ’підтримки’ батьків у дитини з´являється бажання ’полегшити життя’. Особливо з тих предметів, які не цікавлять. Багато залежить від системи контролю в самій школі. Придивіться до Ангстрем, в них і дистанційка і онлайнуроків вдосталь, з кожної теми проводять вебінари. Контрольні мають стільки варіантів, що встигнути все загуглити нереально. До НМТ і на уроках готують, і курсів окремих багато різних. Ціна за ’все включено’ дуже прийнятна, на зрівняння з іншими школами, 2 т. грн.
автор Наша взяла • 17 октября 2024
Ответ дляAnna_UA_
Дякую за пораду, гляну , я чомусь вважала, що він дорожчий за інші
Anna_UA_• 21 октября 2024
Ответ дляНаша взяла
Ні, зовсім, не дорожчий. Там легко порахувати, що отримуєш більше ніж сплачуєш. Навіть на форматі ’вільний слухач’ без документів маєш весь функціонал як учень.