Фиона Шрековна• 14 декабря 2024
Інтернет без світла у школі
ВІтаю!
Підкажіть, будь ласка, у кого в школі є інтернет при відключенні світла. Маю на увазі, державну школу. У нас заняття тиждень офлайн, тиждень онлайн. Вдома оптоволокно, тобто дитина може вийти онлайн, але це має сенс тільки, якщо зі школи вчитель теж може підключитися. Школа думає над вирішенням питання, дайте, будь ласка, пораду зі власного досвіду. Як у вашій школі це вирішено, якщо вирішено. Або як плануєте вирішувати, якщо плануєте)
І ще питання, може, хто знає, якщо підключати школи до оптоволокна, то які там тарифи зазвичай саме для шкіл.
Дякую.
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
А живлення?
Живлення може бути через батарею по типу екофлоу. Насправді, якщо хоча б зробити одну вай фай точку тільки для вчителів, у кого онлайн уроки, то там може вистачити 2х павербанків. Один на вході оптоволокна, інший на роутер. Це вже дасть базове вирішення, як на мене.
Моторошні троянди• 14 декабря 2024
Якщо мені треба працювати, я роблю роздачу з телефона і працюю.
Безлімітний 400 грн на місяць.
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
Якщо нема світла то не буде дистанційного навчання
Можна заживити через батарею. І буде навчання. У тому і справа. Хто як робить. В нас вдома немає світла, але є батарея + оптоволокно. Тобто дитина може навчатися. Можна так само зробити і в школі для вчителів.
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Безлімітний 400 грн на місяць.
він працює при відключення світла? У нас доздвонитися можна, але якість мобільного інтернету не дозволяє нормально вести уроки, на жаль. Від час відключень. Так - ок.
Помилуйте мадам• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Вы сопоставляете масштабы своей квартиры и школы? Рази вашего класса выделенно никто ничего делать не будет
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
так це ж інтернет НЕ для всієї школи. Це інтернет для вчительскої, наприклад, для вчителі можуть підключитися до онлайн-уроків. Тільки ті, у кого зараз онлайн уроки. Мова йде про 10 вчителів. Ну наприклад, 2 кімнати - по 5 людей, щоб не дуже заважали один одному. Чим це сильно відрізняються від квартири?
Кофе в лобби• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Як ви уявляєте всіх вчителів одночасно проводячи уроки в учительській?
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
5 людей нормально проведуть уроки, якщо вони в навушниках. Такий досвід у іншого закладу є. А як в колцентарх працюють?
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Проблеми зі зв´язком вирішуються генератором
Це у вас так? Генератор потребує палива. Його треба зберігати та закупати. Це варіант, але все одно ж треба інтернет. І тут скоріш за все тільки оптоволокно.
Кофе в лобби• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Вони говорять. 5 вчителів говорять одночасно , кожен свій урок. І при цьому 5 класів дітей слухають п´ять різних предметів.
Головний кошак• 14 декабря 2024
Проблема вирішується оптоволокном. Для цього провайдери на торгах пишуть що є, а школа обирає. Аби ноути працювали з нормальними батареями. В нас є інтернет і дротовий, і з роздачею, але частина ноутів не тримає заряд. Всі уроки проводяться. У кожному класі ноут. Навіть якщо клас у школі, то дітки з дому можуть доєднатись
Кофе в лобби• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Так. У всіх школах міста. Паливо школа отримує.
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
при нормальних навушниках шуми глушаться, тільки голос залишається. Я так працювала. Нормально проводили декілька мітінгів одночасно. Не заважало.
Головний кошак• 14 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
А хто заливає паливо? Де зберігається?
Кофе в лобби• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ідея просто нереальна для навчання учнів
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Не підкажете, скільки у вас коштує місяць оптоволокна? Тобто при відключення світла, ви все, що треба проводите онлайн, так? і у вас державна школа?
Головний кошак• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
А чому всі разом повинні бути? Щоб біля генератора?
Кофе в лобби• 14 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
А хто заливає паливо? Де зберігається?
Паливо заливають у генератор. Ще є каністри додаткові. Заправка по мірі використання
Головний кошак• 14 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
І повний треш, якщо за день 7-11 чоловік ті навушники вдягатиме
Головний кошак• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Державна. Десь 1200 грн.
Головний кошак• 14 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Так а хто заливає?))). Мнс дозволили зберігати паливо у школі?
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
це залежить від точки роздачі. Це мінімум, який можна зробити при заживленні роутера без генератора. Не вийде дуже сильно розтягнути мережу, а вайфай далеко не б´є.
Кофе в лобби• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Тут не місяць оптоволокона важливо- а скільки потрібно коштів,щоб завести до школи і розвести по приміщенню.
А також придбати джерела живлення.
Оплата за інтернет для школи не зміниться
А також придбати джерела живлення.
Фиона Шрековна
• 14 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
так, згодна. Навушники мають бути персональні. Насправді, ця ідея працювала, і наче нормально було всім. Дізнаюся ще деталі.
Кофе в лобби• 14 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Спеціальна машина розвозить по школам і заправляє генератор.
Паливо не зберігається у школі у великій кількості.
І не в приміщенні самому. Декілька каністр щоб при потребі перестрахуватися.
Головний кошак• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Взагалі за потреби наші вчителі з власних телефонів проводили уроки. То ж не всі, а лише 2-3, якщо відключення.
АдеКВАтная• 14 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
А як ви бачите п´ять вчителів в одній кімнаті ведуть онлайн уроки?