Ашолюдискажуть• 17 октября 2024
Чоловік рукокрюк - в кого ще таке чудо?
По життю підбішували хлопці, які з обома лівими. Тепер маю собі таке щастячко. Саме цікаве, що тато його міг все полагодити і зробити по хаті, але чомусь дітятко не навчив. Тепер навіть інструменту біля хати немає, бо руки з того самого місця. Я зайвий раз боюсь про щось питати, бо доламає і понівечить на "гудбай" то все. Як це витримати?
муха в кедах• 17 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
15 років. Пішла до нього від столяра-реставратора по роботі з цінною деревиною. Там в людини золоті руки були. Ну, а тут - все інше))
:) а з реставратором що не так бкло? :)
муха в кедах• 17 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
Вот такой костюм ему купите и можно не стыдиться. Мастер пришел, а муж такой:
- А, всееее, у меня лапки
До нас коли приходять майстри, я з ними бігаю, щось обговорюю, вирішую, а мій рукожоп просто робить вигляд, що він тут випадково
100pudov• 17 октября 2024
Шукайте по сусідах, хто зможу приходити і робити дрібний ремонт. У мене так тітка живе, село маленьке, чоловік помер, діти і онуки роз´їхалися. То вже знає, хто по електриці допомагає, хто по воді. Їй не збиток, а сусідам тим на пачку сигарет не зайва сума
муха в кедах• 17 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Та моя тема не про цінник взагалі.
Ну так тема про те, що проблема рукожопства не може вирішитися найнятими майстрами, бо це для вашого бюджету задорого.
Ашолюдискажуть
• 17 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
- А, всееее, у меня лапки
Это мы так вчера газон с ним косили. Он прищемил палец и убежал в дом. В ванной Всё залито перекисью, пластырь валяются и рука у мужа в бинтах. Сегодня заставила показать рану, а там даже ссадины нет. Обиделся и пошёл докосить. Сегодня у нас сломана косилка
муха в кедах• 17 октября 2024
Ответ для100pudov
Знаєте, коли мужика нема, то сусіди ставляться зі співчуттям і допомагають. Але коли мужик є, то вже якось бажання пропадає. І справедливо.
Ашолюдискажуть
• 17 октября 2024
Ответ длямуха в кедах
Саме так. Я в місцевій групі запитала контакти майстра, так чоловік образився. Типу, сам все зробить. Десь, якось, колись. То пронос, то золотуха. Ну, і по великому рахунку, кликати людину на одну розетку, що випала зі стіни, то смішно. Так і висить бідося вже другий рік. Вже думаю сама до неї підкрастися, але маю фобію щодо електроструму, в дитинстві добряче шарахнуло мене було.
муха в кедах• 17 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Якщо все таки наважитесь, то в ютубі повно роликів :)