грешница кающаяся• 17 октября 2024

Валерій Залужний заявив

Валерій Залужний заявив, що мобілізація жінок в Україні можлива, якщо це буде потрібно для порятунку Європи від війни.Почему мы должны спасать Европу от войны ценой своих жизней?
Павела• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, а чому ви не повністю думку Залужного подаєте?
Була команда розвести срач?

«Якщо буде необхідно призвати жінок, щоб врятувати Європу від війни, то, мабуть, ми це зробимо. Але, на мою особисту думку, потрібно не допустити війни в Європі, як це було в 1939 році, іншими шляхами, не шляхом призову українських жінок,
– сказав Валерій Залужний»
І чим це відрізняється? Зміст один і той же.
Nikol-9a2f• 17 октября 2024
Ну вашу ж попу захищають зараз інші?
Чи ні тутешні жіночки так яро випихують чужих чоловіків і розкидаються чужими життями?
А по темі. І не сумнівайтесь. І діти 18 річні підуть кого не вивезли і жінки. І взагалі заборонять скоро дітей після 14 років вивозити.
Он вже в шоці міністри, що тількі за цей осінній період, з України вивезли 300 тис дітей
Olvia1987• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Давайте як мінімум згадаємо Велику Британію в 1939-1940 роках, суть жіночої мобілізації полягала в тому, що жінка заміщала чоловічі професії, працювала в тилових частинах.
Лише за рік кількість працюючих жінок зросла з 5 млн до 8,5 мільйонів.
Ось вам і приклад. Якщо хочете більше, відкрийте історичні статті.
Для чого їх відкривати?Чому вони навчають теперішніх українців?
alex-3f3c• 17 октября 2024
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Так без проблем, если для них важны европейские ценности - пойдут защищать европу, я про то что их силой не должны заставлять защищать людей и регионы где было в культ возведен руский мир с деревянными сортирами, боярышником, снохачеством и попами педофилами
SpiritStar• 17 октября 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Скрывавшихся не так у ж и много.... Либо свалили из страны либо с отсрочкой. Всё. .. мужчины закончились. Если и есть кто не выходит из квартиры, то это единицы
Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко в ефірі ’Радіо Свобода’ - за його словами, свої дані у територіальних центрах комплектування (ТЦК) не оновили близько 6 мільйонів українців.

Звісно, не всі 6млн. - це ’скрывающиеся’, але не так вже і мало.
annu-b519• 17 октября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
sim_sims• 17 октября 2024
Ответ дляУжгород
Я просто ляжу в буду лежати, нікуди не піду. Я сяду с тюрму, але не піду воювати. Мене ніяк не заставиш піти на смерть. Своє життя я віддам тільки за свою дитину, не за дім, не за землю чи будь яку країну. Воювати ні за що не піду.
А в яку буду ляжете?
mymoly• 17 октября 2024
Ответ дляО_Юми
Вибачте, а чим принципово відрізняється жінка від чоловіка, що її примусити не можна? Чоловіків же примушують
Ну чоловіків типу на слабо, слабак. З жінкою якісь інші важилі
mymoly• 17 октября 2024
Ответ дляSantaMonika
Нагадайте, в якій країні була примусова мобілізація європейок в 1939 році . Дякую
Так а хіба в 39році зупинили війну. Чи він про шось своє?
Ужгород• 17 октября 2024
Ответ дляsim_sims
А в яку буду ляжете?
Ні в яку.
Кожен , хто допускає з собою такий сценарій( насильницька мобілізація жінки і воювати в окопі) - ПРИРЕЧЕНИЙ!
Я чітко знаю і усвідомлюю, що воювати не буду.
df364tye3• 17 октября 2024
тому шо ,,,украина цеэвопа
Подрысь• 17 октября 2024
Ответ дляУжгород
Як можна насильно заставити жінку? Бити? Копати ногами поки вона лежить? Жінку примусити не можливо. Ніде в світі такого немає! Для чого ці розмови?
будете дезертировать, то я с вами) у меня есть жилье в глухих лесах)
alex-3f3c• 17 октября 2024
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Всей Украины уже нет и не скоро будет, проепали, та часть что была ватная получила свое, сожгли вату огнем и напалмом, за исключением Одессы, хотя там не понятно гражданин РФ по прежнему мер города, дай Бог чтоб получились что-то путное с оставшейся частью где вата не доминировала
mymoly• 17 октября 2024
Ответ дляПодрысь
Збирайте батальйон. Може тут таких багацько буде
annu-b519• 17 октября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
Nikol-9a2f• 17 октября 2024
Ответ дляmar_mar
Тут вас більшість не почує, на жаль, в мене така думка як і у вас, ніколи жінок насильно ніхто не заставить воювати, не в той час живемо. А дітей куди, по дитячих будинках відправлять чи що?
Та вигадають куди. Опікуни на вибір батьків, бабусі дідусі, повнолітні брати сестри, дяді тьоті, будинки сімейного типу состряпають на кошти міценатів. Може програма якась зʼявиться. Красивий сюжет по єдиним новинам покажуть, як там виховуються у любові діти героїв, поки іх батьки виконують свій священний обов’язок. Груднічків і зовсім маленьких пожаліють. Ну ще вагітних.
mar_mar• 17 октября 2024
Ответ дляNikol-9a2f
не фантазуйте
_Alekssandra_• 17 октября 2024
Ответ дляЛеска
Я б ще якось зрозуміла якби рятувати /захищати Україну.
Але Європу?.? А Європа що? З попкорном буде дивитися?
Ну так да. Преподносят нашу страну, как непонятно что. А при этом ещё заявляют, что мы вильни и т.д. Как в анекдоте, или крестик снимите, или трусы оденьте.
annu-b519• 17 октября 2024
Ответ дляУжгород
Ні в яку.
Ну вот что конкретно вы сделаете, что бы не воевать?
_Alekssandra_• 17 октября 2024
Ответ дляYuliya82
Отправили б на передовую зельца, всю эту шоблу верхушечную с детьми, залужного тоже - война б быстро закончилась. А простых людей многие готовы слать на фарш. Суки конченные, простите мой французский. Власть мясников
Кто ж их отправит? Ну реально, кто?
Леска• 17 октября 2024
Ответ для_Alekssandra_
А Європа буде трястися, аби не ескалація. А українці? Та похер
alex-3f3c• 17 октября 2024
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Ничего еще не закончилось, Закончилось бы если в 2013м не снесли марионетку кремля пидара Яныка, и у нас сейчас была бы Белорусь 2,0 а так сейчас только все начинается
летта• 17 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Залужний вже там продав душу англосаксам

Мол, молодих не мобілізуйте, вони потрібні на потім

Не зря він мені зразу не сподобався

Усі ці його дебільні селфі і загравання з партнерами...
У вас акк перекупили что ли, не пойму
_Alekssandra_• 17 октября 2024
Ответ дляЛеска
Ну, а когда на майдане скакали, то война с рашкой представлялась в каком-то романтическом свете? Или те, кто там скакал не думали вообще?
Подрысь• 17 октября 2024
Ответ дляNikol-9a2f
жены депутатов тоже пойдут, надеюсь?
жены медиапроституток, клоунов и артистов?
и возглавит всех первая ледь страны
Sombra• 17 октября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Вы хотите сказать что беларусы сейчас чувствуют себя хуже чем украинцы?
Nikol-9a2f• 17 октября 2024
Ответ дляmar_mar
не фантазуйте
В такий пі@дець що зараз коїться, три роки тому теж ніхто б не вірив.
Час покаже
Леска• 17 октября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Це яйця з різних корзин, не пов´язаних одна з одною. Ну принаймні для адекватних країн.
annu-b519• 17 октября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Та не, началось в 13 и несётся с бешеной скоростью, но вектор уже ясен, вряд-ли уже можно что-то исправить.

Вы хотите сказать, что у нас лучше чем в Белоруссии?)
_Alekssandra_• 17 октября 2024
Ответ дляЛеска
То, что творилось у нас на майдане не связано с нынешними событиями?
Вы реально так считаете?
Я уверена в обратном