Валерій Залужний заявив, що мобілізація жінок в Україні можлива, якщо це буде потрібно для порятунку Європи від війни.Почему мы должны спасать Европу от войны ценой своих жизней?
Svetlana-7070• 17 октября 2024
Він таке говорить, тому що він і його жінка з дітьми не в Україні. Йому пофіг, сцена плаче.
Зробили собі ідола, всі вони однакові, набивають кармани і на вйо, потім книжки пишуть, дуже мудрецями стають.
Allka- skakalka• 17 октября 2024
Ответ дляУжгород
Я просто ляжу в буду лежати, нікуди не піду. Я сяду с тюрму, але не піду воювати. Мене ніяк не заставиш піти на смерть. Своє життя я віддам тільки за свою дитину, не за дім, не за землю чи будь яку країну. Воювати ні за що не піду.
Руки выкрутят 3 здоровых мужлана и в бус .
Мужчины тоже не хотели, увы((
Ответ дляviter33
Якщо (не дай Бог) почнеться не ядерна війна в Європі - то Європа просто здасться раші(((
Може трохи повоюють Польща і прибалти
І британці відсидяться на островах
А решта - як в ІІ СВ - Франція та Бенілюкс впали за місяць
Нема чим воювати і нема бажаючих
Може трохи повоюють Польща і прибалти
І британці відсидяться на островах
Нема чим воювати і нема бажаючих
И правильно, ну и что случится? Для простых людей аж ничего
Ответ дляalex-3f3c
Так без проблем, если для них важны европейские ценности - пойдут защищать европу, я про то что их силой не должны заставлять защищать людей и регионы где было в культ возведен руский мир с деревянными сортирами, боярышником, снохачеством и попами педофилами
Аналогтчно, не надо людей с юговостока гнать на эту войну. Кто боится бурятов - тот и воюет ))
Ответ дляMegan_22
Та звісно
От німці захопили до 41 пів-Європи
Ну, знищили в концтаборах і спалили в крематоріях пару мільйонів - ну з ким не буває, всяке трапляється
Ну, москалі захопили Україну на початку 20 століття. Ну, Голодомор 33 (пару мільйонів), ну репресії 37 (ще пару сотень тисяч) - ну з ким не буває
’для простих людей аж нічого’
От німці захопили до 41 пів-Європи
’для простих людей аж нічого’
Залужного сняли,как командующего,но как кадровый военный он может добровольцем пойти на любой участок фронта.но почему то он решил в Лондоне давать ценные указания.его дети где учатся в лондонском колледже или в подземной школе?
Ответ дляГимли
Жалоба на коммент за флуд и истерику
правильно!
как можно изменить ход войны,просто мобилизовав женщин и послав их на фронт?! такое даже нацисты не делали,даже нацисты перед разгромом не посылали женщин на фронт,подростки были,пожилые были,а женщин даже они не посылали.
Ответ дляAnnaKrrog
Автор вы полное интервью Заслужного смотрели? . Там и слова про мобилизацию женщин нет! Хотя бы информацию проверяйте , прежде чем панику на людей наводить.
в интервью могут и вырезать,а Залужный уже допускает,что такое может быть.
Ответ длягрешница кающаяся
Залужний буде там, де від нього більше користі. Такі закони життя. Якщо хочете виживання. І діти його будуть там де батьки забажають. Ця функція, доречі, доступна всім українцям. Якщо ваші діти вчаться в сховищі, значить ви погана і лінива мама, це висновок усіх виїхавших. Як невдобна виходить маніпуляція, правда?