Валерій Залужний заявив, що мобілізація жінок в Україні можлива, якщо це буде потрібно для порятунку Європи від війни.Почему мы должны спасать Европу от войны ценой своих жизней?
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, а чому ви не повністю думку Залужного подаєте?
Була команда розвести срач?
«Якщо буде необхідно призвати жінок, щоб врятувати Європу від війни, то, мабуть, ми це зробимо. Але, на мою особисту думку, потрібно не допустити війни в Європі, як це було в 1939 році, іншими шляхами, не шляхом призову українських жінок,
– сказав Валерій Залужний»
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Дякую за повну версію.
Nikol-9a2f• 17 октября 2024
Ответ дляПодрысь
жены депутатов тоже пойдут, надеюсь?
жены медиапроституток, клоунов и артистов?
и возглавит всех первая ледь страны
А зараз прям біжать волоси назад. Їх чоловіки недоторкані і нічого, з чого іх баби підуть? Третій рік звичайним людом воюють бо їм нізя, куля снайпера вбʼє, а ви йдіть бо буряти постукають.
В народу ті правителі - на які вони заслуговують!
Половина кричить ʼяк не Вася то хто?ʼ
інша половина знімає, як того Васю пиз@ять і тягнуть в буса, а ще половина від тієї половини виправдовує не рівність, бо концерти скакуна Вакарчука або гумористичний фронт з клоунів - зробить набаго більше для фронту, ніж той Вася, життя якого вартує три копійки
Половина кричить ʼяк не Вася то хто?ʼ
Марина-7262• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Але як не крути - смисл той же
Sova splushka• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
І як це міняє суть сказаного?
’Якщо буде необхідно призвати жінок, щоб врятувати Європу від війни, то, мабуть, ми це зробимо.’
Тобто він готовий українськими жінками рятувати Європу. Просто не дуже хоче, і буде шукати інші варіанти, але загалом готовий.
Поясніть мені, чому українські жінки (та й навіть чоловіки також) повинні рятувати Європу? Не рідну країну навіть, а чужі країни?
Sova splushka• 17 октября 2024
Ответ дляtala-li
Валерий Залужный против мобилизации с 18 лет - генофонд
Валерий Залужный - за мобилизацию женщин
это все лондонский туман
Ну все ж логічно.
До 18 років юні громадяни та громадянки активно клепають нових громадян та громадянок, а після того йдуть в утиль, ой, тобто на фронт.
Selena-8b15• 17 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Ты же мать ! Придут буряты ….., защити детей .
буряты уже не в моде
frumoasa17• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це ваше субʼєктивне бачення, і воно, як на мене обмежене у фактах. Навіть якщо почати дискутувати на тему бажання «дружби з росією» це ніяк не суперечить тому факту, що європейські країни дійсно зараз переозброюються досить масштабно.
На страху і переозброюються. І більший цей страх нагнітає саме Німеччина, як один з лідерів виробництва зброї. Співпадіння
Якщо хтось і масштабно, то це тільки Польща. Всі інші помірно.
Ответ дляСтрекоза любви
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Вы тупа ?
Ответ дляСтрекоза любви
А в чому він лицемір? Залужний висловив своє припущення. Врахуйте ще, хто його аудиторія зараз і який підтекст несе його меседж для європейців.
І знову ж таки, зазначу, що ви взагалі ніяким чином не стосуєтесь до війська, армії, не приймали рішень, які в подальшому б вирішували долю країни, тому говорити, протиставляти себе Залужному трохи смішно. На вас зовсім не та відповідальність.
Это вы начали нас сравнивать
В тому то и дело что на нем ответственность а он сдрыснул , публикует фото счастливые с женой и предрекает мобилизацию женщин потому что не справился ! Обосрался в своем руководстве военными
Ответ дляAlienmoon
Если без стеба , то это скорее всего пошел прогрев для закрытия границ для всех .
Женщины им на фронте нафиг не уперлись , но они сумасшедшими темпами детей вывозят , будущих «воинов» , только за последние месяцы 300 тыс детей вывезли заграницу . Хотят закрыть рабов , чтоб не разбегались . Ну и пахать будут на женщинах , а мужиков на фарш гнать .
Да тоже вариант
Ответ дляСтрекоза любви
Ми ж не знаємо, чого б досягла Міззері на посаді Головнокомандувача?
Тому ваш коментар схожий на порівняння яйця і курки. Не в образу сказане.
Вы сначала сами меня с ним сравниваете а потом критикуете других за сравнение 🤦♀️ определитесь что ли
fox with matches• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
То есть я пойду защищать европейских баб и мужиков? И тех, кто выехал ?
Не опупели ли товарищи пейсатые? Чьих будет и на кого работает этот красавчик
diamond_shop• 17 октября 2024
Ответ дляПодрысь
как они меня заставят воевать? силой будут лопату и автомат в руки совать?
знайшла одну адекватну людину в темі, підкажіть, це реально заява була, чи вони знову розганяють брехню? весь день у справах .не було часу глянути у новини
diamond_shop• 17 октября 2024
прогорнула 8 сторінок, срач до неба, пруфа нема, автора нема, скарга на тему!
Ответ дляСтрекоза любви
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
Була команда розвести срач?
– сказав Валерій Залужний»
А не пошел бы он вместе со своей Европой? Что он городит?
_Katya_1985• 17 октября 2024
ну пусть он и вся его семья чешет защищать Европу, на нуле желательно