пані Солоха• 17 октября в 16:12
Пульмікорт не можна відміняти різко при обструктивному бронхіті?
В дитини був обструктивний бронхіт. З понеділка кашель і свисти пройшли, вчора слухав лікар. Але сказав, що пульмікорт не можна різко відміняти і потрібно зменшувати дозу за декілька днів. Дівчата, поділіться досвідом. Це так чи думка хибна?
пані Солоха
• 17 октября в 16:20
Ответ дляФлюорография гуся
Вам 4 лікарів мало?😀
Чому 4 лікарів?
Флюорография гуся• 17 октября в 16:21
Ответ дляпані Солоха
Чому 4 лікарів?
Ну а скільки ж?
Самі ж писали😅
пані Солоха
• 17 октября в 16:26
Ответ дляФлюорография гуся
Ну а скільки ж?
Самі ж писали😅
Ви з кимось плутаєте
Флюорография гуся• 17 октября в 16:30
Ответ дляпані Солоха
Ви з кимось плутаєте
пані Солоха
• 17 октября в 16:30
Ответ дляФлюорография гуся
Це не моя тема
пані Солоха
• 17 октября в 16:33
Ответ дляФлюорография гуся
Ще і лв мабуть ваші🤣
Всі тут дурочкі,окрім вас
Мені написати зараз в тій темі, аби Ви зрозуміли, що не я її автор?
пані Солоха
• 17 октября в 17:14
Ответ дляМлинець Мій
Зачем Вы водите ребёнка к доктору, которому не доверяете ?
Бо мій лікар, якому довіряю, зараз у відпустці
ПАЦАНКА О• 17 октября в 18:34
Ні, не можна різко, це може викликати додатковий спазм. Тільки ’сходинками’ зменшувати дозу
Несу добро людям• 17 октября в 20:36
Если курс был не более 10 дней-можете отменять без снижения дозы,если больше-желательно титровать.