Простецкая• вчера в 22:33
Вступ до університету в США. Фінансова допомога
Хто мав досвід, буду вдячна якщо поділитеся
Приходять листи з університетів подаватися на фінансову допомогу. Дитина поки не обрала куди хоче йти. Чи потрібно подавати в усі університети наперед чи можна подати після того, як універистет буде обрано?
Це не FAFSA, це фінансова допомога власне від університету, може стипендія.
На жаль, не розумію процесу.
Простецкая
• вчера в 22:39
Ответ дляНайщасливіша
обучение в год сколько
залежить від університету. Ще не обрано університети і ще не всі відповіді отримано.
Ті університети, які прийняли (зі стипендією чи без) надсилають листи, щоб подаватися на фіннсову допомогу.
Я не розумію саме цього моменту. Коли потрібно подаватися на цю допомогу власне від університету, якщо самої пропозиції на зарахування від університету ще не прийнято.