Всех в сад• 17 октября 2024

Строк дії сертифіката лікаря як перевірити?

У документах лікаря сертифікат спеціаліста дійсний до січня 2023. На питання про актуальний сертифікат, лікар відповіла, що на час військового стану сертифікати подовжуються. Я не знайшла такої інформації. Є інформація, що сертифікат подовжується наказом головного лікаря установи, де лікар працює. Тобто лікар має прикласти ще й цей наказ?
Чи це правда, і усі сертифікати подовжуються автоматично і це нормально, що лікар показує прострочений сертифікат?
Alex_Kri• 17 октября 2024
Сертификаты продлеваются приказом по мед.учреждению. Сам сертификат при этом не меняют, и дата просрочена на нем

автор Всех в сад • 17 октября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Тобто, я маю право просити витяг з такого наказу?
Я знаю, що усі накази по будь-яким установам - це внутрішні документи і вони не даються третім особам і за межами закладу не діють.
Alex_Kri• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Если Вы не проверяющий с официальной проверкой, то и сертификат показывать не должны, а не только внутренние приказы
автор Всех в сад • 17 октября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Тобто, я маю вірити на словах, що перед мною дійсний лікар? І не як не перевірити?
Alex_Kri• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Никак. Учреждение имеет лицензию. На каждого сотрудника подаются все данные в Минздрав, при любых изменениях в категории данные обязательно сразу уточняются. Кроме того, с 2022 года все врачи со всеми документами внесены в общий электронный реестр, который контролируется Минздравом
автор Всех в сад • 17 октября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Дякую за розгорнуту відповідь.
Пацієнти до того реєстру доступу не мають, я так розумію.
А Я Самая Самая• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
вас проще нафуй послать
вы б еще флюорограмму просили и выписку изиналоговой. о каком враче и сертификате речь?

Alex_Kri• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Дякую за розгорнуту відповідь.
не имеют
ТигрЛьвович• 17 октября 2024
Это что ж за врач такой , что автор просит его сертификат специалиста??
Майструю крила• 17 октября 2024
https://medplatforma.com.ua/article/404-atestatsya...
Вся інформація в доступі, звісно,якщо вам це дійсно потрібно
І лікар вам надав правильну інформацію
автор Всех в сад • 17 октября 2024
Ответ дляМайструю крила
І лікар вам надав правильну інформацію
Ось в тому і питання. Я це читала.
Що тільки голений лікар подовжує сертифікати, а не автоматично подовжуються усі
А Я Самая Самая• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Ось в тому і питання. Я це читала.
’ голений ’ это ’ бритый’. ваш сертификат небритым не дают?
напишите специализацию и что за сертификат. а то не понятна глубина вашей проблемы
Alex_Kri• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Ось в тому і питання. Я це читала.
1.Главных врачей сейчас не существует. 2.Тот, кого назвали главным врачом в любом случае подпишет продление сертификата (кадровик убедительно напомнит), или ему придется сразу же снять доктора с должности
автор Всех в сад • 17 октября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Це помилка, не голений, а головний лікар. Справа не спеціалізації, це не має значення.
Сертифікат лікаря-спеціаліста
А що таке?• 17 октября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
А можливий ще й варіант: що це пацієнт такий, може, його варто лише приймати з довідкою від психіатра?
ТигрЛьвович• 17 октября 2024
Ответ дляА що таке?
Сто процентов. У меня ещё никто за 21 год не попросил сертификат . И да, на время войны продлили сертификаты, у кого вышел срок их действия
автор Всех в сад • 17 октября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Продлили автоматически всем? Без приказов и условий?
ТигрЛьвович• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Знаю, что продлили без подробностей. У нас приказов не видела. Просто у меня по 26 год, поэтому я пока не задумываюсь. Может что-то изменится
Alex_Kri• 17 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Нет никаких условий. Всем приказом продлевают

ТигрЛьвович• 17 октября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Понятно
забиякина• 17 октября 2024
Автор вам тут все вірно і докладно розʼяснили. І якщо лікар працює в мед установі ну ніяк без дійсного сертифікату він це не зможе робити. Якщо приватний кабінет то можливо можуть бути питання .
автор Всех в сад • 18 октября 2024
Ответ длязабиякина
Це онлайн-консультант