Калинові вуста• 17 октября 2024
Модульні будинки. Що з ними відбувається через 10-20-30 років?
Сьогодні їздили дивилися такі будиночки. Ціна вже в принципі як для капітального будівництва - десь 1500 дол за м квадратний.
Виглядає гарно, говорять красиво.
А як воно експлуатуєтьсяреально?
Виглядає гарно, говорять красиво.
А як воно експлуатуєтьсяреально?
Оно само купилось• 17 октября 2024
У них окупаемость 5 лет, какие тут могут быть 20-30? 10 при идеальном использовании - мусор.
Мира всем• 17 октября 2024
Як тимчасовий варіант нормально, можна ще сруб подивитись, тоже непогано
Ку ка ку ка ку• 17 октября 2024
Ответ дляМира всем
Сруб - погано. За ним доглядати потрібно: шліфувати та заново покривати
Мира всем• 17 октября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Зато який кайф там спати)) ммм
Ку ка ку ка ку• 17 октября 2024
Ответ дляМира всем
Зато який кайф там спати)) ммм
Ну в глиняному ще більший кайф.
Хотіла написати про недоліки срубу, але в статті описано навіть те, чого не знала
Мира всем• 17 октября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну в глиняному ще більший кайф.
Я не знаю, але в знайомих які вже 5 рік живуть в такому, все з точністю до наоборот
Кубик Рубика• 17 октября 2024
послухаю. В нас є дача, але лишаємо там ще місце на майбутнє, на пенсії щось типу модульного поставити, а інші будиночки у дворі будуть гостьові
Кубик Рубика• 17 октября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
плюс сруб починає свистіти з часом, у знайомого така проблема була, кожного разу треба підмазувати
Калинові вуста
• 17 октября 2024
Ответ дляОно само купилось
Не зрозуміла. Яка окупаємість?
Калинові вуста
• 17 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Автор, расскажите куда ездили, поделитесь сайтом. Тоже присматриваю
Лише в Хатжет була, в Домосфері офіс
Калинові вуста
• 17 октября 2024
Ответ дляТрусиковед
1500 за кв.м - дорого! Хіба що вже з ділянкою і класним ремонтом
Це з ремонтом і наповненням
Калинові вуста
• 17 октября 2024
Ответ дляРешка7777
мы в 00,гостевой на даче, все с ним нормально
тогда долл 500 было до отделки
Ще раз будь ласка. 00 це що? Будинок, побудований в нульових?
А зараз він як?
Даха-сваха• 17 октября 2024
У меня на даче. 12 лет, полет нормальный. Правда, я потом обшила его доп. Утеплительными панелями из плитки
Калинові вуста
• 17 октября 2024
Ответ дляДаха-сваха
а чим опалюється? не пам´ятаєте хто виробник був?