Тётя Хрюша• 18 октября 2024

Кондиціонери Tesori d´Oriente. Де в Києві понюхати?

Чи є вони взагалі в офлайн магазинах? Всі так хвалять... Але запах треба обирати своїм носом, бо що одним супераромат, то іншому нестерпне вонидло...
Тихомандражная• 18 октября 2024
Новус, эпицентр.

Кицюююня• 18 октября 2024
В Авроре видела
автор Тётя Хрюша • 18 октября 2024
Ответ дляТихомандражная
Новус, эпицентр.
Справді? Щось минулого разу я не бачила в Епі... Дякую, подивлюсь уважніше
Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
В Аврорі є 100% а от дезіки на їх сайті можна замовити онлайн
автор Тётя Хрюша • 18 октября 2024
Ответ дляКицюююня
В Авроре видела
В наших двох немає точно.
Забагаловка• 18 октября 2024
В Сільпо нюхала
автор Тётя Хрюша • 18 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Треба на сайті глянути, в яких магазинах є
Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
В наших двох немає точно.
Через додаток можна подивитись де є на магазинах в продажі
задумчивая мордочка• 18 октября 2024
В Сильпо и Еве видела

Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Додаток показує де є в наявності
Анчо Ус• 18 октября 2024
В новусі. Мій улюблений Візантія, кремовий. Всі інші вонідло)) я з ним і одяг перу, і поли мию
графиняВишенка• 18 октября 2024
Чем они хороши? Обычные
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Я вперше купила 2 місяці назад в Епіцентрі,просто брала відкривала і нюхала, вибрала в блакитній бутилці.
Гарантую неперелевки• 18 октября 2024
У меня был скраб, Hammam. Не понравился ни сопливой консистенцией, ни запахом (на мой нос вонюч).
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Чем они хороши? Обычные
Мені треба було перебити запах секонду, я спеціально вибирала з сильним ароматом, ну мені більше сподобався цей ніж сілан наприклад.
KievN• 18 октября 2024
везде они
сильпо , велмарт
самые обычные, что за разгон постоянно
Ацетилсалициловая кислота• 18 октября 2024
В Авроре
Я тоже всегда забываю понюхать))
Кіма кепка• 18 октября 2024
В сільпо є, я купила блакитну пляшку, більше брати не буду. Аромат сильний і дуже такий ненатуральий, особливо неприємно було в спортзалі тренуватися
Ответ дляРусланка з гілки
Обычные капсулы для стирки перебивают. Типа Ариэля. У них запах термоядерный. И там уже непонятно это секонд воняет или капсула))

Подтяжка• 18 октября 2024
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
КартаБезКомиссий• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
Втягиваю обеими ноздрями))
Бринзолетта• 18 октября 2024
В епіцентрі, в Аврорі, в сільпо, в Єві. Вони скрізь. Беру той що в блакитній пляшці( пачулі),пахне прекрасно, просто не треба його багато лити, тоді і аромат буде чудовий. Його достатньо 1/3 чи 1/2 ковпачка на цикл прання.
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую, капсули персіл маю, вони дійсно мають сильний аромат, але запах кофти з економ класу виявився сильнішим.
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
А що тут такого, хіба це заборонено?
З вишневого садка• 18 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
І у нас в блакитній
Невидимка• 18 октября 2024
Бонус. Там и Ленор в гранулах появился.
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
І у нас в блакитній
Амла і пачулі, головне не багато лити бо тошнить від приторності.
Невгамовна• 18 октября 2024
Так, перед покупкою обов´язково понюхайте. Мені всі категорично не сподобались, добре, що передумала по відгуках орієнтуватись
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
А що тут такого, хіба це заборонено?
Это странно
Ответ дляПодтяжка
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
Не подсказывайте идеи для новых законов, я Вас умоляю)