Тётя Хрюша• 18 октября 2024
Кондиціонери Tesori d´Oriente. Де в Києві понюхати?
Чи є вони взагалі в офлайн магазинах? Всі так хвалять... Але запах треба обирати своїм носом, бо що одним супераромат, то іншому нестерпне вонидло...
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляТихомандражная
Новус, эпицентр.
Справді? Щось минулого разу я не бачила в Епі... Дякую, подивлюсь уважніше
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
В Аврорі є 100% а от дезіки на їх сайті можна замовити онлайн
Треба на сайті глянути, в яких магазинах є
Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
В наших двох немає точно.
Через додаток можна подивитись де є на магазинах в продажі
Будьте так ласкаві• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Додаток показує де є в наявності
Анчо Ус• 18 октября 2024
В новусі. Мій улюблений Візантія, кремовий. Всі інші вонідло)) я з ним і одяг перу, і поли мию
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Я вперше купила 2 місяці назад в Епіцентрі,просто брала відкривала і нюхала, вибрала в блакитній бутилці.
Гарантую неперелевки• 18 октября 2024
У меня был скраб, Hammam. Не понравился ни сопливой консистенцией, ни запахом (на мой нос вонюч).
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Чем они хороши? Обычные
Мені треба було перебити запах секонду, я спеціально вибирала з сильним ароматом, ну мені більше сподобався цей ніж сілан наприклад.
Кіма кепка• 18 октября 2024
В сільпо є, я купила блакитну пляшку, більше брати не буду. Аромат сильний і дуже такий ненатуральий, особливо неприємно було в спортзалі тренуватися
Ацетилсалициловая кислота• 18 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Обычные капсулы для стирки перебивают. Типа Ариэля. У них запах термоядерный. И там уже непонятно это секонд воняет или капсула))
КартаБезКомиссий• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
Втягиваю обеими ноздрями))
Бринзолетта• 18 октября 2024
В епіцентрі, в Аврорі, в сільпо, в Єві. Вони скрізь. Беру той що в блакитній пляшці( пачулі),пахне прекрасно, просто не треба його багато лити, тоді і аромат буде чудовий. Його достатньо 1/3 чи 1/2 ковпачка на цикл прання.
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую, капсули персіл маю, вони дійсно мають сильний аромат, але запах кофти з економ класу виявився сильнішим.
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
А що тут такого, хіба це заборонено?
З вишневого садка• 18 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
І у нас в блакитній
Русланка з гілки• 18 октября 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
І у нас в блакитній
Амла і пачулі, головне не багато лити бо тошнить від приторності.
Невгамовна• 18 октября 2024
Так, перед покупкою обов´язково понюхайте. Мені всі категорично не сподобались, добре, що передумала по відгуках орієнтуватись
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
А що тут такого, хіба це заборонено?
Это странно
Ответ дляПодтяжка
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
Не подсказывайте идеи для новых законов, я Вас умоляю)