КвартираЧья• 18 октября 2024
Магазин Prostor підкажіть з приводу бонусів
В програмі цього магазину є колесо фортуни, можна виграти бонуси. Я накрутила вже 200
І як цими бонусами можна оплачувати товар? 20% від суми чи менше? Бо мені здається так просто вони не будуть роздавати такі кошти
Попа как у Кардашьян• 18 октября 2024
Бонусами можно оплатить до 15% суммы покупки, действуют эти бонусы 3 дня.
Я и не знала, что у них вообще есть такое колесо фортуны в приложении - нашла, покрутила.