Як можуть вирости ціни на газ
За словами голови правління НАК ’Нафтогаз’ Олексія Чернишова, наразі населення платить за один кубометр газу 7,96 грн, тоді як його ринкова ціна 15 грн. Різницю в тарифах покривають з держбюджету.
Перегляд тарифів на газ у 2025 році можливий після 30 квітня.
Що буде з тарифом на світло
Цього року в липні Уряд підвищував вартість електроенергії до 4,32 гривні за кіловат-годину. Ця сума зафіксована до 30 квітня, але, за прогнозами НБУ, вже наступного року українців також може очікувати здорожчання.
Чи подорожчає вода
Вартість водопостачання у містах Україні регулюється місцевими органами самоврядування і поступово деякі області вже у 2024 році підіймали тарифи. Тому, в НБУ вважають, що і у 2025 році цього українцям не оминути.
Раніше ’Телеграф’ розповідав, що у 2025 році Інтернет знову може подорожчати.