Оновлена версія• Изменено вчера в 09:22

Подростки. Должен ли парень платить за девушку?

Дочке 14 лет. Я не знаю как правильно ей объяснить нормальные про отношения с противоположным полом....
Я никогда ей не говорила что парень ей что-то должны дарить, что должны добиваться ее расположение подарками и т.п.... Но вот реально ситуация... Она идёт с парнем и в кино и каждый платит сам за себя..... Когда она гуляет с этим парнем то тоже каждый везде платит сам за себя. Я понимаю что мальчик это тоже ребенок, ему всего 15 и своих денег у него нет, а только те что дают родители ( к слов сказать он совсем м не из бедной семьи и карманных денег ему дают на мало). Но в кино можно же пригласить девушку и заплатить за билет.... Или на прогулке иногда купить ей мороженое, это не колоссальные затраты, а знаки внимания и заботы. Не все время , а иногда....Ну как бы считаю что дочку надо научить что за ней должны ухаживать, и в т.ч. тратить на нее хоть какие-то деньги.... Может на совсем я правильно выразилась.... У меня просто в голове не укладывается все это.... В моем подростковом возрасте парни ща мной ухаживали, и речи не было о том чтобы я сама себе что-то купила.....
автор Оновлена версія • 2 часа назад
Ответ дляКотики-муркотики
За мороженое и билет в кино нужно спать ?
Хаха... Ну видимо некоторые слова бы так низко ценят)))

Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
батьки дають йому. я б точно не погодилась кормити за свій рахунок когось. піде заробляти сам, тоді і пригощатиме.
Ну так не пригощайте. Відпустіть вже ту дитину від спідниці. Нехай і заробляє, чи не біда. Хз. Я даю гроші - вони вже не мої .Спустять на желейки чи складуть на айфони - не мої питання. А ви до скількох років його контролювати зібрались? До сорока?
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
де він в місті буде дрова складувати?
Листівки роздавати? В селі хлопчаки знайшли підробіток, а бідолашні містяни ніяк, ну ніяк. Чому ж тоді в ті міста з сіл на роботу їдуть - загадка.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
сходити вдвох в кафе від 700 грн. цікаво просто скільки кишенькових грошей ви даєте своєму підлітку?
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
буде заробляти свої гроші, нехай водить дівчат куди хоче. за мої не треба.
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Достатньо. На мою думку. Все інше... Самі, милі, все самі...
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Так з вас які питання. Свої ж у нього мають бути а такому віці.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
де він їх візьме? поки даю я чи батько чи бабуся.
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
В 14 років? Щось не пригадую такого. Шоколадку одну на всю компанію могли розламати.
Це восьмий клас. Так, час перших закоханостей і ’стосунків’. Ті самі прогулянки під зорями і перші поцілунки. Ну хтось трішки пізніше. І шоколадку в компанії не варто плутати з шоколадкою, подарованою ’хлопцем’))) Велика плитка екстра чорного, привезена з ’самого Києва’, бо в нашій глушині таке не продавали, а я дуже любила цей шоколад.

Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
може це в селі було, що ранні пташки. в 8 класі ніхто з хлопців ще не зустрічався тоді. дівчата можливо, але вибирали хлопців старше.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
Взагалі не пам´ятаю прогулянок під зорями у 8-му класі. У дворі з хлопцями у футбол грали і якісь пісенники-откровеннікі вели.
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Ну так вони ж його, чи нащо ви їх ’даєте’?
Оно само купилось• 2 часа назад
Ответ дляОновлена версія
Моя ни за кем не бегает!!! Отличница. Оценки от 10 до 12 балов. Занимается спортом. Время находит и на участке бу и на досуг и на друзей....
Справа не в часі, а в пріоритетах, є цікавіші заняття в такому віці, ніж хлопці
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Ну які ранні. І до чого тут село. Хлопці то були містяни. І дівчата були містянки. Власне я одна з села була в компанії. Так що таке слово ваша теорія)
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ну вас не запрошували, буває.
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляОно само купилось
Які? І чому вони конфронтують з хлопцями? Зустрічі теж не займають весь вільний час, вистачало на все, зрештою.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
Даю ЙОМУ, а не ЇЙ. може так зрозуміліше.
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
у 8 класі в 14-15 років хлопці ще не зустрічались ні з ким тоді. вам і вище це пишуть, ви все одно на своєму.
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Хлопці не зустрічались з вами, як і з панянками, які пишуть вище. Я
це теж писала. Це не означає що ніхто ніде ні з ким не ’зустрічався’. Це вік початку активних гормональних змін, що має свої відповідні наслідки. У всіх абсолютно одинакові, це біологія.

Дуже чужа• 1 час назад
Ответ дляА я нівроку
Чисто ради интереса… откуда девочка узнала про букет из 100 роз? Сильно сомневаюсь что там папа маме дарит регулярно такие букеты.
Насмотрелась инсты, а мозгов нет. Не должен подросток 14-16 лет дарить никому букеты из 100 роз от слова совсем
Ну зачем же мальчик безмозглую хочет?) пусть ищет с мозгами. А хочет эту - ее запросы такие.
Дуже чужа• 1 час назад
Ответ дляА я нівроку
Схера ли? Им всего по 14 лет. Они дружат.
Я б еще поняла такие закидоны в 16-17 лет… но в 14…
Ощущение, что отписавшиеся мамы девочек готовят тарелочниц и содержанок
Правильно, пусть дружат, а когда дорастут, будут встречаться.
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
У хлопців це не 14-15 років. тим більше тоді, в 90 ті роки.
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Звісно) як скажете))) особливо особливі хлопці були в 90...
Мамкиня доця• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Ну от він і вирішує, куди витратити. Може на НЕЇ? Чи так теж незрозуміло
Тарабарщина• 1 час назад
Ответ дляСиреневая цапля
Ну а родителям девочки с какой радости оплачивать ее выгул? Гуляет с ней мальчик, целуется мальчик, а платить должны за нее родители девочки? Нет уж, извольте. Хочет с девочкой гулять, пусть находит возможность ее выгуливать. Не может - гулялка значит не выросла. А девочка пусть гуляет с подружками, а не с мальчиками.
Ну девочку же не на верёвке тянут, сама идет
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляМамкиня доця
на Неї буде тратити свої зароблені гроші.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Мій 14-річний сидить якихось чортів чи танчики ганяє в комп´ютері, які там дівчата?
Не доріс ще, через пару років може й буде на побачення ходити.
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
моєму майже 16. ком ютер, телефон, футбол. з друзями ходить гуляти. про дівчат ще не думає. ну раз би дала 1000 грн сходити, але не через день. зараз друг приїхав в гості, 2 піци і кола 700 грн. так це дома, а в кафе ще дорожче.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Я також даю на кафешки гроші, з друзями ходять інколи. Але точно б не давала на вигул дівчат, з якого дива?
Единая страна!• 58 минут назад
Ответ дляОновлена версія
За вас парни на свидание им не платили? Сочувствую)))
Яке побачення,в 14 років? Діти ще