Фізик-ядерщик заочно• 19 октября 2024

Хто не в Україні- де купуєте ноути?

Закордоном якщо купувати ноут - то віндовс, ворд, антивірус - все платно і дорого.
Замовляєте ноути в Україні?
Неновая почта• 19 октября 2024
Нет, покупаю в стране где я с лицензионным ПО
автор Фізик-ядерщик заочно • 19 октября 2024
Ответ дляНеновая почта
А віддалений доступ на таких не буде проблема встановити?
маминаБубочка• 19 октября 2024
Я б не сказала, що дорого
Навпаки, трохи дешевше
Дитині купувала в місцевому магазині техніки минулого року, то була класна знижка перед Різдвом
В мене робочий - безкоштовний
Ще є шкільний - безкоштовний
Альфасамка• 19 октября 2024
нашо ворд і антивірус в 2024?
Амелі на мілені• 19 октября 2024
Донька макбук в магазині Apple брала. Зручно, бо сервіс хороший, і можна потім вигідно обміняти на новий. Ще й подарунків якихось надавали.
Последний вагон• 19 октября 2024
да, дорого, зато проблем нет. Еще в Украине перешла на лицензионное ПО.
Покупаю только с виндоус, а на офис у нас семейная подписка. Антивирус использую виндовый