Не цілуюсь з бодуна• 19 октября 2024

Київ, порадьте дитячого Лора, аденоїди

Вже рік з цією проблемою, малому 5.9
Блиск думки• 19 октября 2024
Лопатнюк
Хірург також вона

Ніколи не збрешу• 19 октября 2024
Вергуленко Николай Иванович
Мрії у вирії• 19 октября 2024
Ми видаляли в ЛОР інституті у Миронюка Бориса Миколайовича. Сину тоді було 3.5 років, перед тим рік лікували, лазер робили, але все одно часто хворів і аденоїди були 3 ступеню.
Під час операції прибрали аденоїди і трохи підрізали гланди.
Все пройшло чудово.
За 10 років заново не виросли.
Анонимарик• 19 октября 2024
Вергуленко моїм дітям призначав прискалки та промивання, яки покращували ситуацію. Так ми дотягнули до підліткоговіку, коли аденойди вже не заважють.
Видаляють аденойди, якщо все зовсім плохо.