Доброго дня Порадниці, сталась така ситуація,що старша донька підстригла молодшу(3 роки), не зовсім критично, але затилок добре поскубла))🫣
Хочу якось підправити це діло, але не своїми руцями, а руцями спеціаліста. Може хто знає де в Києві, на академмістечку можна знайти спеціаліста, який зможе зробити щось гарне на голові дитини.
Заздалегідь дуже вдячна всім за поради!
Боневтікла• 16 июня в 12:42
В будь якому салоні можуть, якщо дитина більш менш посидюча і без істерик
Ответ дляБоневтікла
Дякую дякую, аби тільки взялись)
Боневтікла• 16 июня в 12:52
Ответ дляAnastasia_kyiv
Дякую дякую, аби тільки взялись)
Посадять на спецстілець, під ніжками буде підставка.
Ви, як мама, можете лише допомогти фіксувати голову дитині