Божий одуванчик• 19 октября 2024

Інтимне життя

Відчуваю, наче життя проходить повз((
Чоловік був першим й єдиним, думаю й сам мало опиту мав.
Тому на зараз, мені 40 років, що таке оргазм й досі не знаю(( чоловік старший, вже й неособо що виходить. Я відчуваю себе фригідною, а ще й тому що не знаю як це , й що потрібно бути.
Наче не зовсім стара, але хрестик на собі вже вимальовую((
Як вийти з цього положення? Відчуваю що не вистачає сексу. Йти до психолога, психіатра, сексолога? Шукаю дієвих порад, втомилася від такого життя
неДоЖиру• 19 октября 2024
Шкода. З чоловіком вже усе, нічого не вийде. Я за коханця
verschwommenheit• 19 октября 2024
здравствуйте
Пустощі-веселощі• 19 октября 2024
Почніть з порно і мастурбація.
После шести ни-ни• 19 октября 2024
В секс шоп загляніть і купіть гаджети, які подарують вам той оргазм.
Можете ще й разом з чоловіком то все використовувати
Kaktus_Od• 19 октября 2024
Коханця заведіть
Обнемашечка• 19 октября 2024
Подивіться порно, знайдіть сюжети, які вас особисто збуджують. Досліджуйте своє тіло самостійно, як мінімум пінгвіна купіть, кажуть, що він просто бомба. Далі вже можливо зрозумієте, яким чином можете оргазму досягти.
Липка-прилипка• 19 октября 2024
Як це? Я не вірю. Навіть увісні є оргазми і без чоловіка.
сЛАдКОежКА• 19 октября 2024
Вам не может не хватать того чего вы не знаете. Не хватать может только того, к чему вы привыкли.
Если вы действительно как написали что не знаете что такое оргазм, то вам не может быть необходим секс настолько как вы описываете.
Вы 100-процентный троль.
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Використовувати можна. Але маю проблему. Як тільки доходить до піку, відштовхую, кричу щоб відпустив, якась психологічна проблема(((
verschwommenheit• 19 октября 2024
пошли в кино
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Круто, якого пінгвіна?
побольшомусекретику• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
хиба мати винувата, що дитина...
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Вы 100-процентный троль.
Ну я не знаю як правильно сказать. Точно на жаль не троль. Але розумію що інтим вагома частина стосунків, а я не розумію як, і як розслабитися, в як отримати задоволення?!
Тарабарщина• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
А возбуждаете и желание бывало?
После шести ни-ни• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Тоді до психотерапевта.
Чого кричати? Що такого страшного в той момент?
Пробуйте спочатку наодинці дійти до фіналу, а потім в парі
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
хиба мати винувата, що дитина...
Мабуть й так. Завжди була слухняною, мріяла про казкового принца й що до весілля ні-ні.. так і сталося майже, але після весілля цей ступор, стоп й досі спрацьовує. .. певного моменту кажу зупинись
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляТарабарщина
А возбуждаете и желание бывало?
Так, але це момент
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тоді до психотерапевта.
Наодинці також не можу, щось заважає
Тарабарщина• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
У вас были строгие родители? Иначе мне не понять
Аноним с кешбеком• 19 октября 2024
Знаєте, якщо до цих років вас нічого не турбувало, то може і не варто шукати проблеми там,де їх немає?
Железобетон• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Вам 40 а ви з себе це..ку корчите, про зупинись і т.д. Вам хочеться доказати, що ви правильна цнотлива, ви загрались. Розслабляйтесь і отпимуйте заловолення. Ваша цнотливість вже на пенсіїї, а вам все хочеться доказати, що ви не хтива самиця, що не зрадите .Скоро клімакс, а ви ще в цнотливому образі, харе, розслабте булки і кінчайте
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляТарабарщина
Ну да.
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Турбувало звісно ж. Але зараз є відчуття життя яке пробігає повз, тому й шукаю порад.
Дівка в намисті• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Мені вас шкода , бо чоловік ваш неук
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так, все вірно, саме так. Але як розслабитися, якщо не вмію??
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Мені вас шкода , бо чоловік ваш неук
В цьому питанні думаю, що так. Але ж і я йому така дісталася(((
Железобетон• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
А що ви там напружуєте? Випили кон´яку, уяаили, що вам там Мамоа лиже, тре, вібрує
автор Божий одуванчик • 19 октября 2024
Тільки побачила свій нік - я в шоці, повний одуван
Тарабарщина• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Посмотрите порно. Поймете, что вам больше направиться и возбуждает. Выпили алкоголь и вперед
После шести ни-ни• 19 октября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Наодинці також не можу, щось заважає
Тоді до психотерапевта