Незнакомлюся• 19 октября 2024
Всі вже приготувалися до сну
На вихідних треба виспатись чи знову до 3 ночі гудіти тут на сайті будуть, а потім ....ой знову в понеділок зранку вставати на роботу....🤦
Луноходик_Ик• 19 октября 2024
Я попила чаю з м´ятою і медом, і хочу вже спати, мабуть піду я спати, дай Боже пронесе.
Незнакомлюся
• 19 октября 2024
Капець. Що за народ. Не сусіди, а ’исчадие ада’. Чому не можна жити як нормальні люди. Пішли б краще спати.
Незнакомлюся
• 19 октября 2024
Ответ дляБува і таке
Щойно була сирена і вже гепає
Де немає? Я думала мені почулося теж один раз.
Луноходик_Ик• 19 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Яке там, тільки холодильник домила.
Ото ви героїня, що в такий час ще холодильник миєте, молоденька мабуть років 20?
ЭтаваНиМожетБыть• 19 октября 2024
Я з трьох ночі не спала, думала хочь цю ніч помпою... Та де там, дядько б їм!
Нічого вдягти• 19 октября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ага, зовсім ще малишка, 37
Луноходик_Ик• 19 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ага, зовсім ще малишка, 37
Ровесниця моя)), а я вже як бабуся чай з м´ятою і на бочок.
Мій не такий• 20 октября 2024
вже який рік підряд не висипаюсь і кожен ранок, коли воскресаю з ліжка, обіцяю собі лягти раніше. але нє, сиджу зараз працюю 🤡
100pudov• 20 октября 2024
Только что поужинала. У меня только вечер начинается. Я сова всю жизнь. Буду до утра кино смотреть
Сусідка зверху• 20 октября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я включила
Коли Гаррі зустрів Саллі.
Старе романтичне кіно
Коли Гаррі зустрів Саллі.
Старе романтичне кіно
Оо, как я любила Мэг. Вам письмо, французский поцелуй, неспящие в Сиэтле, Кейт и Лео. Пока ты спал с Баллок, такое же уютное кино.
Посоветуйте и мне фильм плиз
Незнакомлюся
• 20 октября 2024
Ответ дляМій не такий
Не ви одна така🤣
Незнакомлюся
• 20 октября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Не, у нас громко.
Та у нас також щось десь довбе конкретно і явно не раз, і не два, а просто уже і не порахувати... Якісь дикарі, я не можу коли я одна я боюся😭
Сусідка зверху• 20 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Напишите берег, или это пригород, намекните
Анонимус Я• 20 октября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я включила
Коли Гаррі зустрів Саллі.
Старе романтичне кіно
Коли Гаррі зустрів Саллі.
Старе романтичне кіно
Шикарное👌
ДА да да• 20 октября 2024
Тільки зібралась вимкнути серіал і лягати спати - заверещала сирена, дитина прибігла з подушкою і ковдрою в надії поспати разом. Не прокатіло. Тепер чекаю, коли вже буде відбій. Бо сирена прямо у вікно. Все рівно розбудить, а якщо то буде після 3 ранку- то вже і не засну(((
Все возможно• 20 октября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Шлюхеды летят. Какой сон
Якщо не розбудять вибухами то спати можна.