Форс мажор• 20 октября 2024

Поясніть, як оплачується рушникосушарка, яка приєднана до гар. водопостачання?

Гаряча вода йде з колонки. Але рушникосушарка підʼєднана до гарячого водопостачання. Як порахувати суму, яка за це сплачується? Якщо немає квитанцій, житло на оренді.
Життє Бентежне• 20 октября 2024
А почему вы решили, что она как-то отдельно должна оплачиваться? У вас счётчик на воду?

младокошкина• 20 октября 2024
вода отдельно, электрика отдельно - по счетчику
На пів ставки• 20 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Тому що рушникосушарка сплачується Все все вже врахували
На пів ставки• 20 октября 2024
Є методика, там почитайте. Зазвичай, ніхто собі її не розраховує, приходе квитанція, де все вказано, так і платять.
На пів ставки• 20 октября 2024
І до речі, зазвичай, де газова колонка, немає гарячої води, є лише опалення. Ви впевнені, що сушарка не від опалення? Чи це колонка була окремо власниками встановлена?
Життє Бентежне• 20 октября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Именно отдельно? У меня ни в одной квартире отдельной оплаты нет именно за него. В родительской от горячей воды, в двух других - от отопления (от центрального и от автономки). Несомненно, оплачивается в итоге, но в составе общих платежей за воду/отопление/газ. Был бы электрический - оплачивался бы в составе счета за электрику.

На сайте теплоснабжения, кажется, когда-то видела расчёты тарифов с условиями ’если полотенцесушитель, то...’, но это значит, что полотенцесушитель идёт прям отдельным платежом.
вАлнуюся сильнА• 20 октября 2024
У нас каждый месяц приходит счет - ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ - ТЕ(ЦО), із врах. обсягів витр. на функціонування системи гар.води (ФСГ)
На пів ставки• 20 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне

Я теж бачила цей з русниеосушаркою. В мене газколонка і вода до будинку не підведена, тому не можу сказати. У всіх в будинку ця сушарка за рахунок опалення. Тобто, те що лічильник загальнобудинкових порахував - всі трати тепла списалися.
У батьків в новобудові ніхто не встановлював і плюс є лічильник. Тобто вода не може зайти мимо лічильника.
Може це авторку ’розкручують’ орендодавці
Сколько_мне_лет?• 20 октября 2024
Це в приватному будинку? Чи багатоквартирний? І в тому і в тому випадку сушарка вже вбудована частина комунікацій, тобто включена в систему, загальні рахунки

Сколько_мне_лет?• 20 октября 2024
Перечитала уважно питання авторки. В мене так само. Рушникосушарка входить в систему опалення, тобто це така сама труба / батарея /радіатор опалення як і в інших кімнатах, за опалення оплачуєте згідно рахунків. Все.
Пустощі-веселощі• 20 октября 2024
Ніяк, потрібні квитанції
Показушница• 20 октября 2024
Почему всем о того,чтоб зайти на сайт поставщика,или набрать колл-центр, люди создают подобные темы,все равно ж никто толком не знает и вопрос открыт.
вАлнуюся сильнА• 20 октября 2024
Згідно зі змінами до урядової Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг №315, з грудня 2021 року у платіжках КП «Київтеплоенерго» з’явився новий рядок – ФСГ (функціонування системи гарячого водопостачання будинку). Це оплата теплової енергії, яку будинок споживає для роботи внутрішньої системи гарячого водопостачання та рушникосушарок. Її розмір залежить від типу та інженерної конструкції системи гарячого водопостачання (ГВП) і в травні становить у середньому 46,5 грн у Києві.

Нарахування здійснюють для всіх будинків міста, обладнаних системою ГВП. Якщо власник квартири користується бойлером, а в будинку є внутрішня система ГВП, то плата за її функціонування все одно нараховується відповідно до чинних законодавчих норм.
Мона_Лиса• 20 октября 2024
У нас ОСББ, то було окремим пунктом. Платили 50 грн.
Коли всі почали встановлювати бойлери, то і гарячу воду відключили у будинку і перестали брати оплату за цю трубу