Пушкининиана• Изменено 20 октября 2024
Кто в нурофене разбирается
Есть Нурофен форте и экспресс форте по 400 мг
Есть детский от 6 лет 200 и есть просто 200
Если дозировка одинаковая, то в чем отличия? Кроме названия
А есть ещё 200 экспресс ультракап
Язикувата Хвеська• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
В них є інструкція, почитайте і все стане зрозуміло.
Там и на бутылке и на коробке инструкция к каждому препарату, тут надо постараться чтоб не понять дозировку)
100pudov• 20 октября 2024
Автор, яка ліпила рікаліцо.
Для рукаліцо. Таблетована форма виключно від 6 років, бо не засвоїться.
Дойшло?
Якщо написано від 6 років, то точно від 6 років.
Дойшло?
Брехушечка• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
Автор, яка ліпила рікаліцо.
Дойшло?
Що не засвоюється? Просто не всі можуть ту таблетку ковтнути,от і є суспензія.
100pudov• 20 октября 2024
Ответ дляБрехушечка
У форте меньше ліків набирати треба. Ну, про вік, то і так ясно.
Нурофен сироп розраховують не по віку, а по вазі.
Повторюю, таблетована форма заборонена дітям не через те, що не можуть ковтнути.
Пес Патрон• 20 октября 2024
Экспресс форте есть таблетки и капсулы прозрачные, те которые 400 мг
Надо по весу смотреть
Пес Патрон• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
Автор, яка ліпила рікаліцо.
Дойшло?
Главное вес там пишут от 20 кг
успокойте_Меня• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
Автор, яка ліпила рікаліцо.
Дойшло?
І ви дійсно думаєте, що таблетована форма не засвоїться в 5 років чи в 3 роки? Це ж чому, цікаво
100pudov• 20 октября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Проконсультейсь з лікарем на рахунок цього питання.
успокойте_Меня• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
Навіщо, якщо я знаю, що таблетки засвояться абсолютно так, як і сиропи.
100pudov• 20 октября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Звідки?
Чому, наприклад, лазолван не можна в таблетках?
Таблетки дуже маленькі та і потовкти можна і з соком дати.
Не так просто дитяча форма ліків саме сиропи.
успокойте_Меня• 20 октября 2024
Якби у маленьких дітей не засвоювались таблетовані форми ліків, то не було б і всіх тих історій з реанімаціями, коли діти з´їдали всього одну якусь дорослу пігулку...
успокойте_Меня• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
Звідки?
Якби ви консультувались з адекватними лікарями, то знали б, що лазолван дітям до 5 років не треба давати ні в якій формі.
100pudov• 20 октября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Я консультуюсь з дуже хорошим дитячим реаніматологом :)
100pudov• 20 октября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Доросла пігулка розрахована на велику вагу. Тому дітям то смерть.
успокойте_Меня• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
І як ваш реаніматолог пояснює те, що таблетки не засвоюються, а діти від якогось таблетованого препарату від тиску чи навіть від якось мілістану з фенілефріном можуть вмерти
успокойте_Меня• 20 октября 2024
Ответ для100pudov
Так не дають дітям цілу дорослу пігулку. Це перше. А друге - людина тут в темі стверджує, що таблетовані препарати не засвоюються у дітей
І ця людина це ви.