ПесиКот• 20 октября 2024
Білизна ВС, якість залежить від ціни?
Купила набір хб трусиків собі й дитині-деякі розторочились, інші втратили колір. Може є дорога лінійка, яка добре носиться чи в чому прикол цієї марки?
ПесиКот
• 20 октября 2024
Ответ дляПухнасті штани
А купували за скільки?
По 2-3$ це звичайна якість
1200 грн 10 штук
Чаклунка-ведунка• 20 октября 2024
Не вгадаєш. Іноді найдешевших в розпродаж набереш - а їм зносу нема, а іноді - раз-два, і кінець трусам.
Перемелица• 20 октября 2024
Вони давно спортились по якості. Як і Спенсер.
Беріть на Алі. По 30-50, не так шкода викидати через півроку. Або Турцію беріть, оптом на промі. Якщо ви в одному розмірі і дитина згодна на комфортний фасон
ОбережнаЯ• 20 октября 2024
Нет прикола в ней, кроме распиаренности. Я еше 2-3 года писала здесь отзывы, что это просто овнище за те деньги.
Да простят меня хейтеры синсея, но бюсты по 150грн намного качественнее Вики по 700
Силиконочка• 20 октября 2024
У них лінійка pink - вона гіршої якості. Бюсти я тільки іх уже років 10 беру, можна підібрати на будь-які груди. Ну і підробок дуже багато, звісно
Пухнасті штани• 20 октября 2024
Ответ дляПесиКот
1200 грн 10 штук
Та хто їх купує по такій ціні, завжди в розпродаж треба брати.
ПесиКот
• 20 октября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Я так і зробила, це розпродаж на ціна
МУСЯкомарова• 20 октября 2024
Ответ дляПухнасті штани
в смысле ? по 120 грн это меньше 3 долларов
МУСЯкомарова• 20 октября 2024
Ответ дляПесиКот
Я так і зробила, це розпродаж на ціна
да, сейчас дешевле трусов не бывает