Гигиенишвили• Изменено 2 часа назад
Мендель здала таємниці Зеленського в США
Ви вже бачили ітнервью Мендель на телешоу Такера Карлсона в США)
Мендель дала сенсаційне інтеревью на його телешоу та розповіла свою думку, що Зеленський хоче бескінечної війни, бо таким чином грабує Україну, розповіла інсайди про його вживання заборонених препаратів та механізи оплати пропаганди прикоритних блогерів та багато ще чого).
У відео є автодубляж на українську мову в налаштуваннях (тисни на колесико на обирай мову в звуковій доріжці)
Сколько_мне_лет?• 1 час назад
Ответ дляКумедна
а где такое показывают? по тв? похороны зетников?
В мультиках кольорових, які тільки під певною речовиною можна побачити.
Ранковий базар• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
Неужели еще кому-то непонятно, почему сейчас вытащили из прошлого эту забытую Мендель. Тем более такой беспристрастный кристально чистый Карлсон (ха ха). И понятно, кто здесь на форуме это забрасывает. Люди, думайте своей головой.
Странно , что администрация сайта слишком толерантная.
Кресло Зе шатают? Ох и мерзавцы какие
Заела_пластинка• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
Мендель закликає допомогти досягнути миру та каже, що команда Зеленського знищує Україну зсередини, розповідає інсайди про його тісні зв’язки з рашкою та те, що він розвовідав , що хоче диктатуру та відсутність виборів назавжди
И в чём она не права?
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
Заработала, не заработала, не в этом суть. Если вы думаете, что после этого интервью она в безопасности, то заработок так себе. А хоть немного той грязи криворожской наружу вылезло
таких як вона багато. Нічого їй не буде. Нічого нового вона не сказала.
Яніна Соколова правильно все прокоментувала.
Шістки ведуть себе як шістки
Подивилася половину інтервʼю Мендель Такеру Карлсону. Такої кількості нових ’замєчатєльних історій’ про життя в Україні, опущу розповіді про самого президента, навіть раша тудей не вигадувала ніколи. Про хвилину мовчання, спалення книг і парковку на місці людей з інвалідністю як жарт щодо голосування - не чула ніде. Не вірю, що поява Мендель у проросійського Карлсона з такими наративами - це випадковість.
Але примітно ще дещо. Це одна хвороба багатьох українських президентів. Зеленський став переможцем у наборі до команди випадкових людей, шахраїв і просто довбойобів.
Так безвідповідально набрати всіх цих випадкових людей з неоднозначною репутацією в команду очільника воюючої країни- це треба вміти.
Від Баканова, який призначав очільниками СБУ південних регіонів агентів Кремля до Мендель. При чому всі ці призначення були одрбрені і підписані Зеленським.
Принцип: лояльність, своість- вища за професійні якості, рано чи пізно проявить свою неспроможність. Плюс відсутність елементарної культури. Внутрішньої культури і цінностей в цих людях.
Шістки ведуть себе як шістки. В критичних ситуаціях їхня тупість стає злочином. Методи їхньої помсти ниці і жальогідні.
Ситуація наступна. Ти береш в своє оточення підлизунів. Які тобі лицемірно підтакують. Тримаєш їх близько. На скільки можна близько.
А потім при першій можливості, якщо ти їх звільниш, вони будуть ницо тобі мстити, підставлять тебе у найнеочікуваніший період, обіллють лайном. Бо вони шістки. Там масштаб мислення тунельний. І підставляючи тебе разом з тобою бездумно піддадуть ризику допомогу країні, яка у війні. Твоїй же країні.
Зараз буде дуже багато нарізок цього лайна. Всюди. Противник перекладе це всіма мовами.
Сподіваюся, що на даному етапі це вже ніяк не вплине на допомогу Україні європейцями.
Про США вже нема що говорити. Допомоги там і так нема.
Але. Мендель - ти ТП. Кончена і підступна лицемірка . І так, пане Володимире, це теж наслідок ваших рішень. А тому і ваша відповідальність. Як і всі діяння ваших інших дружків. Ні обіцянок ні пробачень. Джерело:
Шістки ведуть себе як шістки
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
подивіться на роботу Ткача (Українська правда). Який матеріал він висвітлює, тут людина дійсно ризикує.
А Мендель - вилізла з болота на 5 році війни і розказує ...
Гигиенишвили
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Є ремарочка, вона розповідає на мільйонну аудиторію американського телешоу та формує суспільну думку стратегичного донора України, а це важливо
Цукрові вишні• 1 час назад
Крысы бегут с тонущего корабля.
Только почему она пошла на интервью к этой твари?
Детские_Будут?• 1 час назад
Ответ дляРанковий базар
Кресло Зе шатают? Ох и мерзавцы какие
Ага, так срач оплачен? Понятно
Вы в курсе, что идёт война, это значит, что разрушается жизнь, гибнут люди. А эти твари хайпуют просто за свой мелкий или политический интерес или просто работают на Рашу.
Гигиенишвили
• 1 час назад
Ответ дляЦукрові вишні
Крысы бегут с тонущего корабля.
Бо він має мільйонну аудиторію в США
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
про те, що Зеля і Єрмак нарциси? чи про те, що Єрмак починав кар’єру у стриптиз-клубі з людьми проросійської партії ???
дуже корисна інформація. Треба її вбити за це)))
Цукрові вишні• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
Бо він має мільйонну аудиторію в США
миллионную аудиторию имеют и множество серьезных новостных ресурсов, а не только этот Путинодрочер
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляКарамбОлька
В фильме Служебный роман была классная цитата «Значит хорошие сапоги, нужно брать». Тот вой , который сегодня устраивают ОПшные блогеры, которых подняли по тревоге, оправдывать царя, типо Стерненко и Золкина это лучшая лакмусовая бумажка того, что все, что там сказано это чистая правда. Не хотел смотреть — теперь понял смотреть надо
Забыли еще одну подругу
Гигиенишвили
• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
Гадаю, администарцмя сайта не хоче жити в умовному Сомалі з мільйонами мігрантів з Бангладешу та Індії на тлі стрімкого скороченні українського етносу, зокрема в геноцидних м’ясних штрурмах сина рашиста та путуніста Сирського
Да_Я_Така_• 1 час назад
А хто слухає оригінал та розбирається в англійській? Вона гарно говорить англійською? Як ви оцінюєте? Вона готувалась? Тобто знала питання заздалегідь та вивчила відповіді? Чи вона так з голови говорить без підготовки? Напишіть свою думку щодо її англійської
Ранковий базар• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
Ага, так срач оплачен? Понятно
Сам Зе работает на рашу, а это так мелкаши. Поэтому чем быстрее Украина избавится от него, то тем лучше будет.
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляТаракашечка
Хто така менлель і коли вона пішла, а ще кому вона це все натринділа! Навіть дивитися не буду це лайно, правди там нуль. Допомогла рижому спробувати загнати нас під капітуляцію, не вийде! Сподіваюся, проти нею розпочнуть перевірки про брехню та держзраду!
Мендель вообще никто, но по факту загоняет страну не она, а те, что грабил державу все эти годы, включая президента. Они же на что-то рассчитывали, надеялись что война никогда не кончится, а они у корыта навечно.
Гигиенишвили
• 1 час назад
Ответ дляЦукрові вишні
Ви забули головного путінодрочера, який роками скакав перед пуйлом на сценах квк московії, публічно безкарно принижував українців та Україну називав порноакторкою
західний_діалект• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Лучше позже, чем никогда. Мы с вами вот на форуме под анонимом только мысли свои озвучиваем, поэтому осуждать человека, который разоблачает в открытую этот кооператив Династия не корректно
Кондуктор трамвая• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
Такер Карлосн заявляет в этом інтервью ’Украина как нация уничтожается’- вы не согласны с таким мнением?
це мабуть єдине, в чому я з ним згодна. але в усьому іншому не вважаю його людиною, що заслуговує на довіру
західний_діалект• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
Ага, так срач оплачен? Понятно
Идет война, гибнут люди, только кооператив Династия стойко держится и строит, строит
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_Така_
на таких шоу інтерв*ю сплановані і питання підготовлені наперед.
Вона відповідала без затримок, пауз, структуровано.
Карлсон не ставив Мендель незручних чи критичних запитань. Навпаки, він формулював питання так, щоб вона просто підтверджувала вже заготовлені тези: про корупцію, втому від війни та неефективність допомоги США. Не звучало питань щодо доказів сказаного нею.
Гигиенишвили
• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
Так, туди ніколи нчого не прилітало і не прилетить, бо ’свої’
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
ну нічого нового вона не сказала. Без аргументацій, відповіді на таких шоу чітко підготовлені. Там не випустять ефір просто так як імпровізацію.
тільки про роботу Єрмака у стриптиз-клубі на початку кар*єри з людьми проросійської партії)))
Да_Я_Така_• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Так а говорить вона добре? На зміст, а саме вимова. Це рівень с1-с2? Якщо оцінювати рівень володіння мовою? Бо там майже дві години. Навряд з низьким рівнем можна протриматися. Чи, думаєте, читає телетекст?
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_Така_
вона говорить добре, бо має хороший послужний список (почитайте її біографію).
Але мова звісно з акцентом, бо вона не носій.
Да_Я_Така_• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Послужний список - це вона дипломатом була, чи щось таке, де мову використовувала? Зараз у вікі пошукаю. Цікаво.
Цукрові вишні• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
кто про что, а порохоботы про Зеленского
Детские_Будут?• 1 час назад
Ответ дляРанковий базар
На рашу работают те, кто раскачивает страну за свой шкурный интерес.
А Зелёнский, конечно, не идеальный, но он на своём месте.
А те кто, раздирают сейчас страну и украинское общество, будет гореть в аду
НеКонец-Света• 1 час назад
В будь який момент кацапи можуть пітти з нашої землі і буде мир⚠️
Кацапи злпмайте плати зелені, закінчите війну 🤭😁
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_Така_
вона філолог, була кореспонденткою в США від каналу Україна 112,
Була позаштатною кореспонденткою The New York Times[7][8][9] в Україні з січня 2017 по травень 2019 року[6]. Також співпрацювала з низкою таких іноземних видань і телеканалів, як Politico Europe[10], VICE News, CNBC, New Eastern Europe, The New York Times[11][12], World Affairs Journal, Spiegel Online[6]. Була консультанткою з комунікацій в офісі Світового банку в Україні з 2017 по 2019 рік[13][14].
Стажувалася за кордоном у рамках програми Солідарності імені Леха Валенси, програми THREAD у Єльському університеті, пройшла курс Варшавської літньої євроатлантичної академії (WEASA)[19].