Фима Собак• 1 час назад
Хто приймав магній, заспокійливі, снодійне і потім не міг нормально
прокинутись зранку. Який препарат або форма виявились без цього туману в голові?
Злива інформації• 1 час назад
То у вас не от магния.
Ищите причину. Предменопауза или шитовидка часто такое дают.
Трактор Віка• 59 минут назад
Від магнію не має бути туману! Навпаки, відносно бадьорить та менше набряків зранку.
Без Баяна• 55 минут назад
Магний такое не дает. А все остальное точно не стоит принимать - ищите причину вместо снотворных.
Я б такое не носила, но продаю• 46 минут назад
Мені й атаракс не давав сонливості. То все індивідуально