Добрий день! Можливо хтось може порадити квалифікованого епілептолога (конкретного лікаря, не клініку) у Києві для дорослого? Якщо хтось знає доброго приватного було б взагалі супер топ❤️Харчук С.М. не варіант
Тільки не про гроші• 21 октября 2024
Добрий день, рекомендують ще харитонова.
А вам Харчук не сподобався? Ми були теж у нього на консультації - якись двоякі відчуття…
Ответ дляТільки не про гроші
Дякую за рекомендацію!
Він мені подобався раніше, коли почалось сильне загострення займатися нормально не хоче, перспективи не баче. Давно його знаю, він змінився на мій погляд.
В кінці кінців сама собі відкореговала дозу і мені від самолікування стало краще відсотків на 95%, але далі не можу це робити бо не маю рецептів.
А чому у вас двоякі відчуття?
Тільки не про гроші• 22 октября 2024
Ответ дляСкріва
Дякую за рекомендацію!
А чому у вас двоякі відчуття?
Якось в нього все погано, якесь все депресивне, короче замість підтримки, отримала одні страшилки