Прошу поради, можливо з власного досвіду. Наразі з чоловіком хочемо купити квартиру. І є два варіанти між якими складно вибрати. Перший - 2к. (44кв.м) квартира на 3 поверсі 5 поверхового будинку, в затишному місці, але під капітальний ремонт. Є газ.
Другий варіант - квартира знаходиться на 16 поверсі 16 поверхового будинку (60 кв.м) . Відповідно газу немає, видова. Капітального ремонту не потребує. Але трохи страшно в сьогоднішній час купувати на 16/16 квартиру.
З чоловіком суперечки. Він за квартиру на 16 поверсі, я за на 3 поверсі з газом.
Дюймовочка• 20 октября 2024
16 этаж точно нет. Я прожила 10 лет на 20 этаже. Выше 10 этажа вода подается электронасосом. Я сейчас на 10, и то хотела бы 3-4 этаж. Но 5 этажный дома - это хрущевка, я старые дома не люблю, они меня угнетают, вокруг все тоже старое. Я люблю когда вокруг все новое, современное, чистое, глаз радуется, закрытый двор, охрана, травка зеленая, автополив, велодорожки, не страшно ребенка выпустить гулять даже в 22.00, и тд. Для меня это все очень важно. Я бы не покупала такую квартиру тоже. Если варю и старый дом ок, тогда берите ее.