natella579• 21 октября 2024
тушені кабачки, салат молода капуста з огірками і зелень, запечені баклажани, запечений короп з лимоном
impossibilia non sunt• 21 октября 2024
Грибы, в любом виде, даже жареные, но в небольшом количестве масла, естественно
opium_black• 21 октября 2024
Ответ дляnatella579
😋😋😋 баклажани)) дуже люблю їх гірчицею зерновою змащувати перед запіканням 🔥🔥
opium_black• 21 октября 2024
Дуже добре допомагає вгамувати голод коктейль: рисове або рисово-мигдальне молоко 300/350 мл + банан + половина авокадо
*це все на блендері
Lenusikkuz• 21 октября 2024
Немає таких… бо все смачне має високий калораж. Мені смачна запечена цвітна капуста, салат, але я б з радістю зʼїла смажену картоплю з оселедцем)
Ответ дляLenusikkuz
Я вчора купила в ’АТБ’ тарталєтлк і згущенку Іриску ааааааааа!(((((((((
Lenusikkuz• 21 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Боже, не рвіть мені серце(((( ♥️ я 12 днів на 1200 ккал (правда ці вихідні були гості, ти вилізла трохи) Ніколи не любила солодке, а зараз просто марю про плиточку молочного шоколаду з горіхами, або про горішки зі згущеним молоком
Ответ дляLenusikkuz
З´їжте трішки,не думаю,що цим ви нашкодите своїй фігурі.Головне небагато
Безфантазии• 21 октября 2024
Ответ дляLenusikkuz
У вас такой маленький калораж… почему так мало?
Lenusikkuz• 21 октября 2024
Ответ дляБезфантазии
Хочу схуднути. Бо щось незадоволена собою. Завжди мала вагу 54-55 кг., а за останні два роки дійшла до 60 кг.
Ответ дляLenusikkuz
У вас все вийде :-)
Ответ дляLenusikkuz
Дякую 🤗🤗🤗
Так.Ви ж стараєтеся,робите дії для цього,вкладаєте зусилля.Значить все буде успішно.
Lenusikkuz• 21 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Я дуже сподіваюсь, і вже бачу певні невеликі успіхи (на вагах) Дякую вам за підтримку 😍
Ответ дляLenusikkuz
Будь-ласка.
Ответ дляЧаюри
Ви худнете? Для мене фаршировані кабачки пеньочками дуже смачно, м´ясо тільки не з рисом, а з серединками кабачків. Також хек запечений з йогуртовим чи сметанним соусом.
Дякую,потрібно спробувати.Так,я худну