Страхованная• 21 октября 2024

Після того як я почала давати олію гарбуза, дитина какає кожного дня

До того лікар призначала легколакс - все рівно не какав 4-5 дня
Потім тут порадили олію давати. Ця взагалі не бридка, дитині даю 1 чайну ложку
Какає взагалі як по маслу. Не бігає перед тим, не плаче, не нервує, не боїться( був психологічний запор)
Але питання, чи не багато олії 1 чайної ложки?
автор Страхованная • 21 октября 2024
То питання що робити з легколаксом
Куплю орехи• 21 октября 2024
Муж решил проблему оливковым маслом. До этого бегал по врачам, пил все эти гуталаксы, до полной опы было.
Счастье_же_вот_оно• 21 октября 2024
Ответ дляСтрахованная
То питання що робити з легколаксом
Ничего не делать наладили стул и круто.
Простоваля• 21 октября 2024
ну попробуйте уменьшить немного
автор Страхованная • 21 октября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Теж лікар вже думала назначати узд внутрішніх органів
Бо легколакс тупоне допомагав
1 місяць дитина з ним какала раз в 5 днів
Не больно йому буьь але боявся
Нікар сказала шо рік треба чекати

Поки добрі люди олію не порадили тут…
Нічна ненажера• 21 октября 2024
Ответ дляСтрахованная
Бо легколакс тупоне допомагав
Не больно йому буьь але боявся
Нікар сказала шо рік треба чекати

Поки добрі люди олію не порадили тут…
Смотрите поджелудочную ребенку не угробьте.А то всякое бывает.
автор Страхованная • 21 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ось я ж і про те… даю 5 днів
5 днів какає
Але яка інша сторона медалі? Можливо тут є педіатри та відпишутьсч
Деловитая• 21 октября 2024
Ще можете вводити в раціон гарбуз.
автор Страхованная • 21 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ось пише інтелект
автор Страхованная • 21 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Ще можете вводити в раціон гарбуз.
Не сильно його любить
А це прям рота відкриває шоб олію випити
Зам. зав. Анонима• 21 октября 2024
Ну 1 ложка то для дорослого багато? А тут дитина.
Скільки їй років і яка причина запорів взагалі? Бо в дитини з раціоном харчування і яку кількість вона води пʼє за день?
Олія не є окей, це жири. Підшлункову набагато важче лікувати, ніж запори
Файна_зупка• 21 октября 2024
Ну так, підшлункову надірвете, потім суцільні проноси будуть.
Зам. зав. Анонима• 21 октября 2024
Ответ дляСтрахованная
Ось пише інтелект
На днях прочитала, що ШІ випустив книгу з їстівними грибами, серед яких були отруйні.
Тому потрібно бути зовсім без мізків, щоб вірити всьому, що пише ШІ
Файна_зупка• 21 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Є тут тріль. Репортує по днях коли її тугосєря покакав чи ні.
Зам. зав. Анонима• 21 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ну я взагалі в шоці від того, як мами експериментують над своїми дітьми.
Бегущаяпо• 21 октября 2024
Може звісно недоречне порівняння, але як є.. В мого кота закрепи, викликані хворобою нирок. Природнім шляхом майже не може сходити по великому. Радив лікар дюфалак, пробіотики, мікроклізми. А вирішилося питання щоденним прийомом гарбуза у відвареному вигляді. Олія може бути важка на підшлункову, а ось варений гарбуз це тільки клітковина. Також йому дуже допомагає свіжий кефір та пробіотики. Може і вашій дитині пропити курс пробіотиків? Це нешкідливо, а навпаки корисно
Куплю орехи• 21 октября 2024
Ответ дляСтрахованная
Ось пише інтелект
А о возможных рисках, вы его спрашивали? Я обычно подробно расспрашиваю, с перепроверкой)
Куплю орехи• 21 октября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Пробиотики без необходимости, могут вызвать еще хуже проблемы. Вздутие, бурление, поносы.