Перша леді колгоспу• Изменено 21 октября 2024

Где делась тема 42 летняя тетя с лейтенантом?

Чем все закончилось ?
ГендиреХтор• 22 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Хз. Думаю, що фотка не з передової.

А ще мене цікавить ота машина, на якій сидить хлопчина. Дівчата, в кого чоловіки в танкових військах, хіба вони можуть бути такими іржавими.
Відчуття, що техніка неробоча і фото для «коханої» зроблено з окупації. Ще на одязі жодного знаку чи нашивки немає.
а вы думаете, что наши партнеры нам новье с конвейера прямо поставляют ? На, тебе, небоже, что нам негоже.

Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
мы ее тут повторим )
там такой коллевтивчик подобрался.. душевный )))
Девочки, возвращайтесь )

авторка ту тему выпрашивала снести с самого раннего утра, пекло ей.
а потом еще пошли компроментирующие факты о блиндажисте и ей стало страшно, что найдут его, её и его жену за границей, ведь она так пыталась его жену и мать его сына обгадить, что фото все выложила, пусть и без лиц )))
Бляха, не втомлююсь дивуватися таким кхе кхе жінкам. Нещодавно розчарувалась у знайомій яка довго цілилась в одного військового, бо він при грошах, а у неі двоє дітей які істи хочуть. Поки його клеїла, то гуляла з іншим військовим, бо він гроші давав, але він її не влаштовував бо у нього двоє дітей від попереднього шлюбу і її бісило що він багато грошей ім віддає. А
Тепер зклеіла нового, попереднього кинула, а у цього нового виявляється також дружина за кордном. То вчора довелось стримуватися коли вона мені на його жінку гадості говорила, бо бачите вона достойніша і увага, краще його задовольняє.
Щось я взагалі блін розчаровуюсь в людях і страшно що вони до пори строять невинних овечок. Чи то може ще мене не прижало настільки 😬
ГендиреХтор• 22 октября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Выставить фото ищу парня, может есть знакомые его . И скинуть парню этот чат
господи, зачем ??
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Только этот. Но вы реально пропустили хит сезона.
Мы ее с его блиндажистскими историями уже наизнаку выворачивать начали, но тему снесли. Она админов с раннего утра просила тему снести.Или заплатила, как там по правилам?
Но выложила она столько и фото и инфы, что удалила с перепугу.
Ой господи. Як згадаю скільки готових дівок іхати до твого чоловіка в бліндаж, поки ти за 300 км з дитиною сидиш, то думаєш ну його на❌єр тих лейтенантів, а зараз і подавну бо гроші в них зʼявилися і часу з дружиною все менше може проводити.
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Нет, парень в разводе. Ей 42, ему 26. У них виртуальный роман, но она уже свадьбу планирует
Ага, вони всі в разводі або чорні вдовці😂
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляПротру пилюку
А если еще рост и вес указать сработает? Вот прям сильно хочу голубоглазого двухметрового килограммов на 110
Нє, ну шо таке 110 кг? Що там їсти?
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Я буду брать натуральностью...без бров, без губ, без ресниц, и лесом в интимных местах
Ну якщо він воював і служив у піхоті, то він у ваших лісах окопається швиденько😎
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Дом, машина і бізнес і батькі.
Освіти не має, бо працював з 18 років. Мріє вивчитись на слідчого.
Но при цьому буде утримувати автора, в якої гарна освіта з якою вона планує розвернутись НО! Після перепрофілювання.
А який же він тоді лейтенант?
Лейтенанта дають після інституту , 4-5- років вчитися.
Хіба може зараз дають звання, але наче тільки солдатські .лейтенант це все д офіцерське звання і тільки після інституту. Навіть учебка не зробить лєтьохою
ГендиреХтор• 22 октября 2024
Ответ дляKsusci
А який же він тоді лейтенант?
а если участник боевых действий ?

Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Виявляється в мене фотка коханого є)). Хотіла роздивитись, хочаб щось з шевронів чи чогось подібного . Хочь щось
Ну хлопчик все зняв, щоб по ім не отгрібати. Вони зазвичай декільком написують. Ось як бачимо через такі переписки можна відслідкувати хто де і як. Бо доросла тьотя закинула на форум фото коханого.
Кадик такий… цікаво, чи можна за кадиком відслідкувати звʼязок з іншою гулькою ?
ГендиреХтор• 22 октября 2024
Ответ дляKsusci
А який же він тоді лейтенант?
Офицерское звание можно получить без высшего образования: что известно Звание офицера теперь можно будет получить без высшего образования. Президент Украины Владимир Зеленский подписал закон № 8339. Он разрешает военнослужащим во время военного положения без специального высшего образования получать офицерские звания.
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
А найти стоит.

Меня больше всего его разгильдяйство 24/7 поразило на нуле, и уже оказывается он ей там приватные эфиры устраивает. Вирт из блиндажа?
Ви здивовані?
На початку війни деякі дівчата заробляли так гроші. Військові ім давали на карту 500 і більше гривень за фото чи відео. Потім телефонні і відео дзвінки. І дівки деякі закохувались, деякі робили вигляд, бо гроші не пахнуть. А серед тих дівок могли буди і не просто дівчата. Я тоді була шокована, бо десь же це треба було додуматись що одні, що інші😂
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ну може зараз так. То значить хлопчик танкіст лейтенант.
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
а если участник боевых действий ?
УБД не залежить від звання . Може і солдат мати УБД.
Але мені вже написали, що на час війни відбулися зміни.
ГендиреХтор• 22 октября 2024
Ответ дляKsusci
в любом случае- ему честь, хвала и благодарность.
ГендиреХтор• 22 октября 2024
Ответ дляKsusci
убд не зависит от звания. а вот звание зависит от убд.
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Так без питань.
Я відділяю особисті якості і вчинки військового від його якостей як чоловіка в особистому житті.
Людина може бути героєм на фронті і повним гівном в сімейному.
Так само і навпаки.
ГендиреХтор• 22 октября 2024
Ответ дляKsusci
Так без питань.
Так само і навпаки.
так.
Ksusci• 22 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Не завжди звання залежить від УБД.
Звання і посада залежить від поточної посади, командира і інших факторів.
У військових є таке як чергове звання і позачергове звання( якщо не переплутала назву)
А ще є таке як пересидіти звання. Це коли ти маєш посаду майорську і ти майор, і ти вже пʼть років майор і вже пора щось далі мати, а ти не можеш, бо посада майорська а командир гівно не переводить і не відпускає нікуди.
А є наприклад посада на яку прийшов майором і вчасно отримав подковника. А якщо ж якість заслуги то може і достроково отримати свій стакан з зірками😂

Протру пилюку• 22 октября 2024
Ответ дляKsusci
Нє, ну шо таке 110 кг? Що там їсти?
Это стартовый вес )))
Наивная Хо• 22 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
она сказала, он на следователя, но так как одна сфера, то я ему и помогу по учебе. видимо сама там училась и его туда хочет пропихнуть.
😀😀😀
Санта Барбара• 22 октября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Он у вас на 16 лет младше?
на три)
ОхиИВздохи• 23 октября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
С 26 летним парнем
Завидуете, автор?)))
Мама Никитки-2• 25 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
а почему он не мог защищать краматорск ?
В 15 років?
ГендиреХтор• 25 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
В 15 років?
от я, тютя.