Дівчата, допоможіть. Чим вивести ці плями, схожі наче на мокрий слід. Вже пробувала порошок, рідке мило, фейрі. Нічого не допомагає.
Стигла полуниця• 21 октября 2024
Тобто Ви не знаєте, що це і після чого?... По фото погано видно...
У мене шантеклер на всі випадки життя, як боротьба від плям
Кринжова баба• 21 октября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Та можна і не знати, якщо з секонду...
Стигла полуниця• 21 октября 2024
Ответ дляКринжова баба
Та можна і не знати, якщо з секонду...
Я не по те... Якщо знати походження плям, то виводити їх простіше....
Каляка маляка• 21 октября 2024
В Аврорі купила нещодавно олівець-плямовивідник. На вихідних спробувала на кофтинці малої - там сліди чи то від соку яблучного чи від чогось схожого. Пляма вже не нова. Відіпралося! Може спробуйте на куртці?