Моська-слон• 21 октября 2024

Вы добавляете морковь в пюре?

то есть отвариваете в месте к картофелем, потом пюре
Результат:
вже голосів: 85
75 (88.24%) без моркови и лука
7 (8.24%) с луком
2 (2.35%) с морковью
1 (1.18%) с морковью и луком
Царевна_несушка• 21 октября 2024
Накуя в пюре морковь и лук?!
автор Моська-слон • 21 октября 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Накуя в пюре морковь и лук?!
ест люди, которые любят так.
Головний кошак• 21 октября 2024
Ребенку так делала...очень вкусно ..и цвет красивый
Малая еще та• 21 октября 2024
Под настроение добавляю.
НеВРотик• 21 октября 2024
Тыкву добавляю, сейчас сезон, очень вкусно и цвет красивый
Шалена красуня• 21 октября 2024
Ответ дляМоська-слон
ест люди, которые любят так.
Никогда не слышала о таком даже.
Ладно ещё спор - масло или молоко добавлять.

Но про морковь и лук я никогда не слышала.

Иногда в сезон я тыкву варю вместе с картошкой, но тогда это тыквенное пюре
ЛЮБА• 21 октября 2024
Отварную морковь не люблю , как и лук .так что в пюре картофельном , только картошка , масло , молоко или сливки , сметана ну и отвар от картошки
Біток чи ефір?• 21 октября 2024
ще варять корінь селери з картоплею. Я селеру люблю лише в салатах і супах.
Копирайторша• 21 октября 2024
Морковь нет
Чеснок да
Капитанша• 21 октября 2024
Всегда с луковицой, которую потом вынимаю и выбрасываю
ПрипоРошенная• 21 октября 2024
Иногда, когда не лень возиться с ней
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 октября 2024
З морквою якось пробувала - не сподобалося.
Додаю лише вершкове масло та молоко.
Угги в горошек• 21 октября 2024
Я гарбуз або кабачок додаю в пюре.
Ядвига Юсьлегко• 21 октября 2024
Дехто додає цибулину (але її потім викидають), дехто - моркву/гарбуз, дехто - зубчик часнику. Все це не пробувала. Мені, думаю, сподобався б корінь селери шматочок, але постійно забуваю)) Ще свіжого кропу трохи додають, буває. Додаю лише масло і дуже гаряче молоко. Під час посту - просто мну з водичкою, в якій варилося. От чого ніколи не розуміла - це сирі яйця в пюре (до того ж, доволі багато знайомих так роблять, переважно всі з села - може, у них так практикувалося вдома, яйця домашні були чи не знаю, чого така традиція), от це мені несмачно і якось нелогічно, особливо коли тобі попадається ота нитка з білка в пюре( Не знаю, заради чого їх кладуть? Консистенція? Смак? Коротше, мені не до вподоби
жар-птица Нюра• 21 октября 2024
Батат иногда добавляю
Затишне кубло• 21 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Я гарбуз або кабачок додаю в пюре.
Ну гарбуз для кольору, а нащо кабачок
Затишне кубло• 21 октября 2024
Чесно, я ніколи в житті не коштувала пюре з морквою, цибулею, гарбузом, селерою, кабачком.Тіль молоко, масло вершкове.Буду пробувати, може щось зайде
Ms. Любмая жена• 21 октября 2024
Ответ дляКапитанша
Так мої батьки варили картопельку на пюре. А я чогось інакше.
Тріль підпільний• 21 октября 2024
Ребенку так делала,когда прикорм вводила,а так в пюре нет
Ms. Любмая жена• 21 октября 2024
Інколи додаю, тоді гарний колір. Дітям подобається з морквою. Головне, моркву закинути першою, вона довше вариться.
Ядвига Юсьлегко• 21 октября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
А якщо її кружечками порізати?
Ms. Любмая жена• 21 октября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А якщо її кружечками порізати?
Якщо з картоплею різного розміру, тоді великі шматки лишаються. А я люблю однорідне.
автор Моська-слон • 21 октября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А якщо її кружечками порізати?
Я как раз так и делаю. С самого начала картошку и кружочками морковь кладу. Потом все толку и масло добавляю. Она розовенькая и такая вкусная. Обожаю.
Ядвига Юсьлегко• 21 октября 2024
Ответ дляМоська-слон
Ну значить, треба спробувати)
автор Моська-слон • 21 октября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
А вы целую картошку кладете? Я всегда нарезаю кубиками, чтоб одинакового размера были.
Угги в горошек• 21 октября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Ну гарбуз для кольору, а нащо кабачок
Не для кольору, смак подобається, і вітамінів в ньому багато. Кабачок робить пюре ніжним. Я і тушковану картоплю з овочами роблю з кабачком і гарбузом, шкода, що роблю це тільки років 15, до цього чогось не знала про такі страви.
Угги в горошек• 21 октября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Спочатку спробуйте добавити кабачок чи гарбуз, але небагато
Угги в горошек• 21 октября 2024
Ответ дляТріль підпільний
В мене чоловік як спробував дитяче овочеве пюре (діти погодки), попросив таке і йому готувати.
Гарачий Чокалад• 21 октября 2024
С луком никогда. С морковкой редко, если решила выпендриться
Сиамская сороконожка• 22 октября 2024
Я просто вместе картошкой варю. Потом достаю в само пюре не добавляю, ем так)