У кого був вдалий досвід,поділіться,будь-ласка?
Ответ дляanabelia
І лежати і їсти. А що ви називаєте розігнати метаболізм-і ви впевнені що це взагалі можливо і працює? Бо коли пишуть про спорт-там все зрозуміло, калорії витрачаються і вже не питання що там з метаболізмом.
Тут повністю згодга.Тому що спорт - це просто піти витратити частину споживаних калорій.
тело речь ум Я• 22 октября 2024
Нет.
Митохондрии так не заработают, много факторов и условий необходимо соблюдать и поддерживать регулярно.
Ответ дляКросівки оригінал
Бо це повне безглуздя
Ну на яку статтю не попвдеш в інтернеті - скрізь написано спеції,червоний гострий перець,кориця,імбир,а також чай зелений ну і багато води пити
Ответ длятело речь ум Я
Нет.
Только замедлить ещё больше можно(
тело речь ум Я• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Только замедлить ещё больше можно(
Если метаболизм не очень, то и усвоить ЖКТ не сможет.
А в чём именно потребность?
Кросівки оригінал• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Метаболізм підвищується тоді коли ви нормально/багато їсте і дуже активно витрачаєте енергію/тренуєтесь, тоді вашому організму зрозуміло, що у вас великі трати енергії і є з чого їх поновлювати і будувати мʼязову масу. У випадку коли ви багато витрачаєте і мало їсте метаболізм уповільнюється, так само як і в випадку мало їм/мало рухаюсь
А спеції додавайте щоб було смачно, іншої функції в них нема
Ответ дляДжемма
Куркумой шо ли? Чи алкоголь принимать?
Алкоголь ещё больше замедляет.В ликёре 100 мл 380 ккал.На секундочку.В водуе тоже много калорий,в пиве меньше,но там дрожжи.От дрожжей пузяка растёт. И плкоголь я ненавижу,к тому же.
Ответ дляКросівки оригінал
Ну а чому скрізь пишуть,що вони позитивно впливають на метаболізм.
По 5 годин займатися спортом в мене нема часу.
Кросівки оригінал• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Бо дурні, а гроші копірайтер хоче)))
Жодний спортсмен не тренується навіть дві години
Кросівки оригінал• 22 октября 2024
Автор, цікаво, а що вам вартує спробувати))) ну їжте тиждень перець і імбир і перевірьте)))))))
Ответ дляКросівки оригінал
100% організм не обманеш
Ответ дляanabelia
Якщо замість їжі-так, працює.
Ні,наприклад посипати варнну курку спеціями,або в садлат додавати,в рибу,імбир в чац без цукру.
Ответ дляuseruseruser
Ви бачили товстих людей, які пють і не закусують. Я -ні. Вони худі. Тобто не в калорійності алкоголю справа, а в кількості закуски.
Ответ дляКросівки оригінал
Було так колись.Коли я не худала , в плані того,що не дотримувалася дефіциту калорій і спорту не булоюПила чай зелений без цукру,їла спеції і нуль.Плвний нуль,навіть набрала вагу (через профіцит квлорій)
Ответ дляКросівки оригінал
Бо дурні, а гроші копірайтер хоче)))
Я бігала вчора 2,5 години
Ответ дляanabelia
У мене сусідка товста дуже,вона кожного дня під вікнами свого під´їзду сидить з пивом в руках.
Але не без закусок. Обов´язково закушує.
Моя мама теж любителька попити пиво , особливо пізно ввечері. Теж повна
Ответ дляКросівки оригінал
А з чого ви взяли що у вас метаболізм не в нормі?
Бо я швидко повнію,як тільки плчинаю їсти скільки хочеться і перестаю займатися спортом.
тело речь ум Я• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Всё верно, так и будет до тех пор, пока не будет достаточно митохондрий, полноценно работающих, и организм не перестроится и адаптируется под нагрузочный образ жизни.
Дисциплина, сила воли, график и план жизни/нагрузки/отдыха обязательно к соблюдению, увы.
Ответ длятело речь ум Я
Та да(Я в сентябре 2022 года весила 62 кг.А в апреле 54. А в августе 52.
Кросівки оригінал• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Я бігала вчора 2,5 години
І скільки км?
Для чого себе так істязать? Це ви км 15 чи як?
Ответ дляКросівки оригінал
І скільки км?
Навколо стадіону школи.
Кожні півгодини перерва на 5 хвилин
Кросівки оригінал• 22 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Навколо стадіону школи.
Кожні півгодини перерва на 5 хвилин
Скільки пробігли? Бо судячи з усього ви витриваліші за марафонців, якщо не обманюєте нас або себе
Доречі надмірне кардіо викликає надмірний апетит. Краще ходіть в швидкому темпі 15 трисяч кроків за день
Ответ дляКросівки оригінал
Був апетит і сильний.Не рахувала скільки кругів і км,проосто круги мотала навколо стадіону школи.
Я стримала апетит,не їла.