Хочу на Балі• 23 октября 2024
Чи шкідливо тримати телефон біля пахової зони під час менструацій?
Всі ми знаємо, що списувати люблять всі сучасні діти і я не виключення. У нас вчитель є такий, що у нього не можна під час контрольної тримати телефон на парті, тому приходиться маскуватися. Зараз я в нього переписувала контрольну і положила телефон між ногами і списувала, але замислилася, враховуючи,що в мене місячні, телефон не встиг мені нашкодити ? Все-таки 25-30+ хвилин він був в цьому місці
Невидимка Майя• 23 октября 2024
Очень опасно. Телефон может через блютуз подключиться к вашей вагине и потом мамке сливать всю информацию где она была и что делала.
КонФФетОшка• 23 октября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
реально страшно
Звоночек• 23 октября 2024
Ну що тут вам сказати. Якщо так і будете продовжувати списувати, таких питань у вас ще буде багато.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября 2024
и шо он. заглянул в ваш телефон на коленях, а трусов-то нет))